Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
562
73
563
762
1326
140
150
161
708
1245
299
370
441
505

Oro drėkintuvai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 101 (6 puslapių)

Kiekvieni namai turi savitą mikroklimatą, tačiau ne visuomet jis būna toks, koks būtų optimalus kiekvienam žmogui. Ir neretai didžiausia problema būna drėgmės trūkumas. Nors kartais apie tai suprasti yra labai sudėtinga ar netgi neįmanoma. Todėl oro drėkintuvai yra tai, ko gali prireikti praktiškai kiekvieniems namams. Ir šis įrenginys bus ypatingai svarbus šaltuoju metų laiku, kuomet prasideda šildymo sezonas. Todėl išsirinkite labiausiai patinkantį modelį ir jauskitės komfortiškai leisdami laiką namuose. Tuo labiau, jog asortimentas  yra tikrai platus, tad kiekvienas galės atrasti tai, kas patinka labiausiai. Oro drėkintuvai – įranga, kuri pagerins Jūsų gyvenimą. esate to verti ir su patikima įranga, kuri nėra brangi – galimybės tampa atviros kaip kas niekada.

Oro drėkintuvų yra daugybė ir labai įvairių, todėl nesunkiai atrasite labiausiai patinkantį variantą.

Bet prieš renkantis atsakykite sau į šiuos klausimus:

Kokio dydžio patalpas planuojate drėkinti? Ar bus reikalingas itin didelio našumo drėkintuvas, o galbūt pakaks ir pačio paprasčiausio modelio?

Ar norėtumėte ne tik palaikyti optimalią drėgmę, bet ir mėgautis skaniais kvapais namuose?

Mūsų parduotuvėse rasite itin platų oro drėkintuvų asortimentą:

Tai bus tiek įprastas oro drėkintuvas, tiek ir kvapų difuzorius bei aromatizatorius, kurie užtikrins, jog ne tik bus palaikoma drėgme, bet ir tai, jog namuose bus nuolat juntamas malonus kvapas.

Kai kurie įrenginiai turi nuotolinio valdymo pultą, kas leidžia dar paprasčiau juos reguliuoti. Taip pat kai kurie oro drėkintuvai pasižymi papildoma apsauga nuo perkaitimo. O vandens lygio indikatorius perspėja apie jo likutį ir kada reikėtų papildymo.

Spalvų bei dizaino įvairovė užtikrins, jog kiekvienas galės atrasti tinkamiausią modelį, kuris tiks prie namų interjero, o kartais būtent oro drėkintuvas gali tapti ryškiu namų akcentu.

Taigi, koks gamintojas jums patinka labiausiai ir kiek esate pasiruošę investuoti į naują pirkinį?

Atsakykite į visus šiuos klausimus ir tuomet pasirinkimas tikrai nebus sudėtingas, kadangi greitai atrasite tinkamiausią modelį.

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra.

Kadangi daugybė gamintojų oro drėkintuvai sėkmingai atlieka savo funkciją ir yra tikrai geri. Be to, kiekvienas pasirenka pagal savo asmeninius kriterijus ir prioritetus bei atsižvelgdamas į savo finansines galimybes.

Todėl mūsų parduotuvėse rasite itin platų oro drėkintuvų pasirinkimą. Siūlome rinktis iš Ballu, Boneco, Dyson, Philips, Sharp, Electrolux ir daugybės kitų žinomiausių prekinių ženklų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V