Baterijos

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 266 (15 puslapių)

Baterijos yra smulkmena, tačiau daugelis mūsų kasdienių daiktų neveiktų, jeigu jos nebūtų visada šalia. Juk energijai – tai viskas, o labai gera, kai ta baterija yra be laido, svarbiausia yra tiksliai žinoti – kokios baterijos yra jums reikalingos, kad pavyktų užsitikrinti, kad energija taip pat bus gaunama. Pas mus rasite labai platų baterijų pasirinkimą. Nuo didesnių iki mažesnių, kurie skiriasi savo galingumu bei energijos kiekiu, tad ne veltui perkant jas reikia susipažinti su charakteristikomis. Galiausiai, sekite mūsų pasiūlymus ir pasinaudokite akcijomis, kurios padės reikalingas baterijas įsigyti pigiau, tačiau tokios pat geros kokybės, kokios reikia, kad bet koks prietaisas, kuriam reikia energijos – jis veiktų puikiai.

Avitela.lt rasite labai skirtingų dydžių baterijas. Kodėl jos skiriasi? Nes varijuoja galingumas, kuris derinamas prie baterijos reikalaujančio įrenginio poreikių. Galimi baterijų dydžiai yra šie:

 1. 27A  
 2. A23  
 3. AA         
 4. AAA
 5. C (LR14)                     
 6. CR2450
 7. D (R20)
 8. Krona
 9. Mikroelementai

Mūsų prekybos vietoje pasiūla vis labiau auga, tad esame tikri, kad kiekvieno poreikiai tikrai bus patenkinantys.

Skirtingi baterijų tipai ne tik turi skirtingą galią, tačiau ir yra tinkamai skirtingiems įrenginiams naudoti. Avitela.lt prekybos vietoje rasite šiuos tipus: 

 1. Cinko baterija
 2. Cinko-oro baterija
 3. Ličio baterija
 4. Ličio jonų (Li-Ion) baterija
 5. Šarminė (Alkaline) 
 6. Sidabro oksido baterija

Nežinote, kuri Jums labiausiai tinka? Susisiekite su avitela.lt specialistais, kurie padės rasti tai, ko Jums reikia ir tuo pačiu kas geriausiai atitinka tam tikro įrenginio poreikius.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: Asus, Arcas, CAMELION, ENERGIZER, DURACELL ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Geros baterijos nebūtinai turi būti brangios ir mūsų gaminiai tai geriausiai įrodo.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V