Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina

Langų valymo įrangos priedai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Tinkamai langų priežiūrai reikalingi geriausios kokybės įrenginiai, kurie pasirūpins, kad šis gana daugeliui nemalonus darbas keltų tik pačias geriausias emocijas. Šiuo metu galima rasti ne tik daug langų valymo įrenginių, tačiau ir priedų, kurie darbą padaro kur kas greitesniu ir patogesniu. Langų valymo įrangos priedai yra labai įvairūs, tad siūlome susipažinti su pasiūla, kuri yra pas mus kataloge ir rasti tai, ko reikia, kad Jūsų darbai būtų smagūs, greiti ir tuo pačiu džiugintų rezultatu. Žinoma, būtini geri valikliai, kurie ne tik pašalina dulkes, tačiau ir blizgina paviršius, taip pat, specialūs priedai, kurie suteikia nuvalymui daugiau kokybės, tad juos keisti reikia reguliariai. Mūsų teikiama pasiūla – auga, plečiasi, tad tikimės, kad kiekvienas ras tai, ko reikia jo langams – greitai ir pigiau.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra ELECTROLUX ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Prižiūrėti langus – malonumas, o ne darbas.

Kiekvieno kliento patogumui siūlome net kelis apmokėjimo būdus, kurie leis įsigyti langų valymo priedus nesukant galvos dėl smulkmenų.

  • Elektronine bankininkyste – iš bet kurio Lietuvos banko;
  • Mokėjimo (debetine ir kreditine) kortele internetu;
  • Bankiniu pavedimu – per el. bankininkystę arba banko skyrių;
  • Atsiskaityti grynais ar banko kortele – atsiimant prekę parduotuvėje;
  • Išsimokėtinai (lizingu) – Inbank lizingas, SB lizingas, GF lizingas.

Nuo šiol langų priežiūra yra paprasta ir nereikalauja žmogaus laiko. Puiku, tiesa?

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V