Ilgikliai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 31 (2 puslapių)

Ilgikliai arba kitaip prailgintuvai – yra smulkmena, tačiau daugelis juos turi namuose ir negali įsivaizduoti gyvenimu be jų. Nors tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau reikia visada turėti namuose bent jau kelis skirtingų ilgių prailgintuvus, kurie tikrai anksčiau arba vėliau sulauks dėmesio. Kai kurie gali būti reikalingi nuolat, kiti – tik kartais, tačiau jų vis tiek daugeliui reikia. Ilgikliai internetu jums kainuos pigiau palaukus akcijų, kurias mes siūlome reguliariai. Žinoma, taip pat siūlome nepamiršti kuo detaliau įvertinti kiekvieno charakteristikas, kol rasite jums tinkamiausią. Tiek ilgio prasme, tiek jungčių skaičiumi, kuris kinta. Tikrai ne visada ilgesni ir su daugiau jungčių yra geriau. Reikia įvertinti daugiau smulkmenų bei savus poreikius, kurie ir lemia pasirinkimą.

Avitela.lt rasite prailgintuvus, kurie suteikia galimybę kur kas paprasčiau gauti energiją, kai greta nėra elektros lizdo. Galimi tokie ilgiklių tipai:           

  • Adapteris
  • Tinklo ilgiklis
  • Tinklo ilgiklis SHCUKO 3 vietų 1.5 m. su jungikliu
  • Tinklo ilgiklis SHCUKO 3 vietų 3 m. su jungikliu
  • Tinklo ilgiklis SHCUKO 3 vietų 5 m
  • Tinklo ilgiklis SHCUKO 3 vietų 5 m. su jungikliu
  • Ir kiti variantai

Jeigu nežinote, kuris labiausiai tinka Jums – visada galite susisiekti greitai ir nemokamai konsultacijai su avitela.lt specialistais.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti net kelis ilgiklių pristatymo būdus, tad rinkitės Jums labiausiai tinkamą:

  1. Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.
  2. Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.
  3. Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

Gera, kad gyvenimas gali būti toks paprastas ir tuo pačiu toks patogus. Avitela.lt gali Jums tai pasiūlyti, tad pasinaudokite tokia galimybe.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V