Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
91

Vyno šaldytuvai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Mėgstate vyną, tačiau neturite vietos, kur jis gali būti saugiai laikomas? Tokiu atveju mūsų siūlomi specialūs vyno šaldytuvai yra geriausias pasirinkimas. Nors pagrindinė jų funkcija yra kuo ilgiau išsaugoti šiuos skanius gėrimus, tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad tai gali būti skoninga interjero puošmena. Svarbiausia, kad avitela.lt rasite labai daug įvairių būtent vynui skirtų šaldytuvų, kurių vidinis „meniu“ atitinka net ir paties išrankiausio poreikius. Tiesa, šie šaldytuvai tinka ir tokiu atveju, kai reikia saugoti vyną namuose, ir tiems, kurie perka juos dėl verslo. Kainos patrauklios, o akcijų metu, kurias mes taip pat siūlome gana aktyviai – galite sumokėti mažiau, tačiau džiaugtis patikima kokybe. Vynas – skanus gėrimas, tad ir mėgautis kasdien saikingai – tikrai verta.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: CANDY, CASO, HOOVER ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Kiekvieno asmens poreikiai kinta, tad sunku nurodyti vieną aspektą, kuriuo remiantis vyno šaldytuvo paieškos bus greitis ir konkrečios.

Visgi, dažniausiai siūlome įvertinti šias smulkmenas renkantis šaldytuvą vynui:

·              Kaina;

·              Matmuo;

·              Vidinės dalys;

·              Gamintojas;

·              Energetinė klasė;

·              Ir kiti rodikliai.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad mūsų specialistai teikia nemokamas konsultacijas, kurios, tikimės, kad padės Jums rasti labiausiai poreikius patenkinančius šaldytuvus vynui laikyti.

Natūralu, kad daugeliui kyla klausimas dėl vyno šaldytuvo poreikio. Kiekvienas renkasi ir sprendžia pats. Tačiau džiugu tai, kad tokie šaldytuvai pirmiausia tampa skoninga puošmena, o tuo pačiu ir padeda kur kas gražiau, patogiau, galiausiai, saugiau laikyti gėrimus. Tai dažniausiai svarbu verslui, kuris turi didelius kiekius vyno.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V