Navigation
8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

SumUp kortelių skaitytuvai - pagalba smulkiam verslui

2023-01-13

Aptarnavimo paslaugas teikiantis verslas neatsiejamas nuo operatyvumo. To siekia XXI amžiaus žmogus, kuriam svarbu, kad už gautas paslaugas arba prekes galėtų atsiskaityti kuo greičiau. Operatyvus darbas apima ne tik efektingai dirbantį personalą, tačiau taip pat ir įrangą, kuri optimizuoja darbus. Vieni tokių yra Sumup kortelių skaitytuvai, kurie pasižymi funkcijų gausa.

„SumUp 3G+“ mokėjimo įrenginių komplektas

Ieškantiems daugiafunkcinės įrangos mokėjimo kortelių apdorojimui – puikus pasirinkimas yra „Sumup 3G+“ mokėjimo įrenginių komplektas. Komplektą apima du įrenginiai: „Sumup 3G+“ Wi-Fi ir „Sumup 3G+“ spausdintuvas. Sistemos derinys padeda sutaupyti daug laiko, užtikrinti, kad klientų aptarnavimas bus greitas ir svarbiausia – be jokių klaidų.

„Sumup 3G+“ kortelių skaitytuvas turi daug funkcijų, kurios yra reikalingos kiekvienam verslui nepriklausomai nuo jo dydžio. Pirmiausia, patogu ir paprasta priimti mokėjimus, kadangi sistemoje yra integruota 3G SIM kortelė, kuri atveria neribotas NEMOKAMŲ duomenų galimybes. Taip pat, pagal poreikius, galima prisijungti ir prie Wi-Fi tinklo.  Sistema suteikia galimybę kurti savo prekių katalogus ir taip pagreitinti atsiskaitymą už prekes arba paslaugas. Taip pat galima sukurti ataskaitų šablonus ir juos atsisiųsti, kai reikia.  Dar vienas svarbus įrangos privalumas – darbuotojų profiliai. Atskiri profiliai leidžia paprasčiau stebėti – kaip jiems sekasi, kiek žmonių buvo aptarnauta ir kokioms sumoms. Galiausiai, suteikiama galimybė gautus kvitus siųsti SMS žinute arba el. paštu, taip pat, kvitai gali būti siunčiami ne tik tokiu atveju, kai už paslaugas arba prekes yra mokama pavedimu, tačiau taip pat ir grynais. Sklandžiam darbui siūloma sistemą naudoti kartu su spausdintuvu.

Ši elektroninė mokėjimų revoliucija yra puikus pasirinkimas nedideliam verslui, kuris žengia koja kojon su technologijomis. Judėkite su inovacijomis ir rinkitės savo versle „Sumup 3G+“ mokėjimo įrenginių komplektus.


„Solo“ kortelių skaitytuvas

Kita inovatyvi opcija skirta kiekvienam pažangiam verslui, kuris taupo ne tik savo, tačiau ir klientų laiką, yra kortelių skaitytuvai „Solo“. Tai yra pažangus mokėjimo sprendimas, kuris leis Jums pamiršti popierius. Jie – ne tik nepatogu, tačiau ir neekologiška. Būkite tvarus ir rinkitės sistemas, kurios viską atlieka ir duomenis išsaugo internetu. Juk visuomenė taip pat kur kas palankiau žiūri į ekologiškus verslus.

Pirmiausia akis traukia skoningas, nedidelis „Solo“ skaitytuvas, kuris atrodo patraukliai, yra mobilus, tad gali padėti našiai aptarnauti klientus net ir didelėse patalpose, nereikia būti prisijungus prie kasos aparato. Jutiklinis ekranas užtikrina sklandų apdorojimo procesą, patogumą aptarnaujančiam personalui. Kartu su „Solo“ skaitytuvu gausite ir įkroviklį, kuris garantuoja, kad įranga visada veiktų, kai jos reikia. Galiausiai, „Solo“ skaitytuvai  parduodami ir su nemokama SIM kortele, kurioje yra neriboti 3G mobilieji duomenys. Tiesa, nors galima prisijungti ir prie Wi-Fi – mobilieji duomenys suteikia ramumą, kad už prekes arba paslaugas bus galima atsiskaityti bet kur ir bet kada.

„Solo“ kortelių skaitytuvas – tai daugiafunkcinis įrenginys mažo ir vidutinio verslo našumui užtikrinti.

  • Suteikiama galimybė kurti savo prekių katalogus, kurie leis optimizuoti pardavimo procesą bei paspartinti atsiskaitymą už prekes arba paslaugas;
  • Su skaitytuvais taip pat yra kuriamos ataskaitos, kurios skirtos pardavimų stebėjimui, taip pat, esant poreikiui, užtikrina greitą pinigų grąžinimo procesą;
  • Galima kurti darbuotojų profilius, kurie leidžia paprasčiau stebėti jų progresą. Vienu įrenginiu gali naudotis ne vienas asmuo;
  • Galiausiai, šis skaitytuvas taip pat užtikrina, kad kvitų išrašymas ir pateikimas bus greitas ir sklandus. Juos galima siųsti el. paštu arba SMS, išsiuntimas „čia ir dabar“.

Įrangos veikimui yra taikomas vienkartinis registracijos mokestis.


„Air“ kortelių skaitytuvas

„Air“ kortelių skaitytuvas – ne tik pagalbininkas, tačiau ir partneris, kuris gali padėti verslui dirbti našiau ir dėl to uždirbti daugiau.  Kad ir kur vykdote veiklą – kortelių skaitytuvas pasirūpins, kad mokėjimus galėtumėte priimti nepriklausomai nuo lokacijos. Pats skaitytuvas yra ne tik patrauklaus dizaino, tačiau ir mažų matmenų. Pajungimas – vos per kelias minutes, viskas bus daroma internetu. Pamirškite popierinius dokumentus, kurie ne tik apkrauna patalpas, tačiau ir yra neekologiškas verslo vystymo būdas.

„Air“ kortelių skaitytuvas džiugina ir ilgai tarnausiančia baterija, tad galite būti ramus, kad jis veiks tada, kai Jums to labiausiai reikia. Pilnai pakrautas skaitytuvas tarnauja net iki 500 operacijų. „Air“ kortelių skaitytuvas – tai ne tik mokėjimo atlikimo įrankis, tačiau taip pat ir įranga padėsianti sutvarkyti kitus verslo administravimo aspektus. Tik reikia jungtis prie „Sumup“ programėlės ir išbandyti jos galimybes, kurios vis auga.

Šis skaitytuvas gali būti susiejamas su Jūsų telefonu per Bluetooth ryšį. Tai leis dar kur kas greičiau ir paprasčiau priimti elektroninius mokėjimus. Svarbiausia, kad naudojant šį skaitytuvą – nebūsite apkrautas jokiais nereikalingais mokesčiais. Mokėsite tik už apdorotą operaciją. Jeigu skaitytuvas nebus naudojamas – nereikės ir mokėti. Džiugu? Net labai. Ypač mažam verslui, kuris siekia kur sutaupyti ir kaip operatyviai panaudoti investicijas.


„Air komplektas“: „Air“ kortelių skaitytuvas ir įkraunamas laikiklis

Galiausiai, mažo bei vidutinio verslo poreikius taip pat patenkina ir „Air komplektas“. Tai yra puikus pasirinkimas verslui, kuris siekia vis daugiau, nori augti kartu su technologijomis. Įkraunamas laikiklis padeda užtikrinti, kad skaitytuvas visada veiks kai to reikia, tai yra, bus pilnai pakrautas ir paruoštas naudojimui.

„Air“ kortelių skaitytuvas ir įkraunamas laikiklis džiugina savo išmanumu. Jis gali būti susiejamas ne tik su išmaniuoju telefonu, tačiau taip pat ir planšetiniu kompiuteriu, tad mokėjimo atlikimas ir informacijos sekimas yra itin greitas. Įrangą paruošti galėsite vis per kelias minutes, viską atliksite internetu, tad išvengsite taip varginančio ir vietą užimančio popierizmo.

Šis prietaisas yra optimalus pasirinkimas kiekvienam verslui, kuris siekia kuo daugiau sutaupyti, kadangi reikės mokėti tik už atliktas operacijas. Jeigu skaitytuvas nebus naudojamas – mokėti už operaciją nereikės. Taigi, kiekvienas mokėjimas – puiki investicija. Įranga yra sukurta taip, kad būtų galima priimti pagrindines, dažniausiai klientų naudojamas kredito bei diabeto korteles (VISA, V-PAY, Maestro, Mastercard, Discover ir t.t.). Taip pat mokėjimus bus galima apdoroti „Google“, „Samsung“ bei „Apple Pay“ programėlėmis.

Ženkite koja kojon su technologijomis, kurios gali padėti Jūsų verslui uždirbti daugiau.


KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V