Navigation
8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Nešiojamas kompiuteris HP PAVILION 15-EH1002NY – puikus kainos ir kokybės santykis

2022-07-20

Ieškote nešiojamo kompiuterio darbui arba mokslams? O gal pramogoms, naršymui bei pažinčių kūrimui? Tokiu atveju HP gamintojo nešiojamas kompiuteris PAVILION 15-EH1002NY – tai, ko reikia Jūsų, kaip šiuolaikinio žmogaus, poreikiams patenkinti.

HP – prekinis vardas, kuris yra vertas Jūsų dėmesio

HP gamintojas dažniausiai siejamas su nešiojamais kompiuteriais, tačiau jų siūlomų gaminių pasiūla yra kur kas platesnė. Tai ir spausdintuvai, priedai jiems, stacionarių kompiuterių komponentai ir panašiai. Pati įmonė, kuri veiklą vykdo jau daugiau nei 80 metų, teigia, kad jiems svarbiausia yra kurti inovatyvias sistemas, kurios ne tik gerina žmogaus gyvenimą, tačiau ir prisideda prie tvarios aplinkos, klimato kaitos stabdymo. Ne ką mažiau dėmesio skiria ir žmogaus teisėms. Viskas siejasi su išmaniosiomis technologijomis, kurios yra kiekvieno iš mūsų namuose.


HP PAVILION 15-EH1002NY – skirtingiems poreikiams patenkinti

Nors gamintojas HP gali pasiūlyti labai daug įvairių nešiojamų kompiuterių modelių, tačiau būtent PAVILION 15-EH1002NY šiuo metu dažnai yra pristatomas kaip vienas optimaliausių pasirinkimų tiems, kurie ieško kokybės bei geros kainos.

Kompiuterio ekrano tipas

Nešiojamo kompiuterio HP PAVILION 15-EH1002NY ekranas yra LCD. Kodėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybės? LCD labai kokybiškai perteikia vaizdą, tad tai tinka ne tik tiems, kurie nori naršyti komfortabiliai, tačiau ir tiems, kurie dažnai žiūri filmus bei kitus vaizdelius per kompiuterį. Galiausiai, gera raiška leidžia išbandyti nuotraukų redagavimo programas.

Operacinės sistemos galimybės

Šiame kompiuterio modelyje yra įdiegtas Windows 10 HOME. Labiausiai ji vertinama dėl greičio, kuris patenkina šiuolaikinio žmogaus poreikius kuo efektyviau pamatyti naršomą informaciją. Bet kokio naujo lango įkėlimas įvyksta akimirksniu. Palyginimui – Windows 10 yra net kelis kartus greitesnis nei Windows 7.

Baterijos veikimas

Kompiuterio baterijos veikimo laikas siekia net 9 valandas. Sutikite – tai yra labai didelis privalumas, taip? Ypač šiais laikais, kai daugelis žmonių ryte išeina iš namų su kompiuteriu rankose ir naršo visą dieną, tačiau dažniausiai neima pakrovėjo, kadangi yra ribotos elektros lizdo galimybės viešose vietose. Galima drąsiai sakyti, kad toks ilgas baterijos tarnavimo laiko tarpas yra skirtas šiuolaikiniam, išmaniam žmogui.

Ekrano paviršius

HP PAVILION 15-EH1002NY ekranas yra matinis. Tai yra praktiškas ir patogus pasirinkimas tiems, kurie naršo ne tik patalpose, tačiau ir lauke. Ekranas nėra blizgus, tad net ir šviečiant saulei bus puikiai matomas vaizdas. Galiausiai, matinis ekranas yra sveikesnis Jūsų akims nei blizgus.

Procesoriaus branduoliai

Galiausiai, šis kompiuterio modelis gali pasigirti net 6 procesoriaus branduoliais. Ką tai reiškia? Didesnį galingumą, kuris suteikia galimybę įsirašyti našumo reikalaujančias programas ir su jomis atlikti įvairius darbus. Ne veltui šis kompiuterio modelis puikiai tinka ir žaidimams, ir mokslams, ir darbui.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V