Navigation
8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Ką padovanoti tėčiui?

2023-05-24

Ką dovanoti tėčiui jo dienos proga?

Džiugu, kad mūsų visuomenėje tėčio vaidmuo yra toks pat svarbus kaip ir mamos. Įtraukiamos įvairios priemonės socialinės apsaugos sferoje, bandoma tėvelius skatinti nuo pat kūdikystės kuo daugiau rūpintis mažyliai, kai atrodo, kad svarbiausia yra mama. Tai nėra tiesa. Abu tėveliai yra labai svarbūs vaiko vystymuisi bei suvokimui – kas yra tėvai.

Natūralu, kad siekiant pagerbti tėvelių indėlį į vaikų auginimą, yra minima Tėčio diena. Ji yra švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį. Ne tik Lietuvoje, tačiau ir daugelyje kitų šalių. 2023-ais metais Tėčio dieną minėsime birželio 4 dieną. Šios dienos ištakos prasidėjo JAV, kur kilo poreikis skirti dėmesio tėčiams (pirmiausia dėl to, kad mamos jau anksčiau turėjo joms skirtą dieną). Šią dieną pagerbti tėveliams sukūrė 1910-ais m. Louisa Dodd. Jos motina mirė gimdydama šeštą vaiką, tad  tėtis vienas užaugino visus vaikus. Ilgainiui šventė „prilipo“ ir tapo minima daugelyje pasaulio šalių įskaitant Lietuvą.

Tiek šios gražios dienos proga, tiek kitų švenčių metu, kuomet patys svarbiausi yra šeimos vyrai, tėčiai (gimimo diena, vyro diena ir t.t.) – reikia nepamiršti nustebinti mums mylimus žmones, įteikti jiems mielas, tačiau taip pat ir praktiškas dovanas.

Žemiau pateiksime kelias idėjas, kurios galbūt padės jums kur kas greičiau pasiruošti dovaną mylimam tėčiui, kad ir kokia šventė laukia. Galiausiai, atminkite, kad pasakyti tėčiui „Ačiū“ – nereikia priežasties. Tai svarbu daryti kuo dažniau, o miela dovanėlė greta gražių žodžių – tikrai sušildys dar labiau.


Dovanos išmaniems tėčiams

Jeigu Jūsų tėtis yra išmanus – jam tikrai pats dovanos galinčios padėti savo kasdienybę padaryti dar patogesne, greitesne ir svarbiausia – dažnai valdoma paprasčiausiai telefonu. Pateiksime kelias idėjas, tikimės, kad kuris nors tiks ir Jūsų mylimam tėveliui.

Kavos aparatas


Jeigu ir Jūsų tėčio rytas prasideda nuo skanios kavos, esame tikri, kad jam tikrai patiks kavos aparatas, kuris leis kas ryta mėgautis daug energijos suteikiančiu gėrimu. Juk kuo daugiau energijos tėvelis turės – tuo jos daugiau galės skirti savo mylimam vaikučiui, taip? DELONGHI ECAM450.65.S ELETTA EXPLORE  kavos aparatas yra unikalus tuo, kad naudodamiesi naująja funkcija „To-Go“, galite pripildyti tėčio mėgstamą kelioninį puodelį (iki 475 ml.) ir įteikti jam kavą, kad ir kur jis eitų. Galima rinktis  iš 3 pagrindinių kavos gėrimo dydžių – 235, 335, 475 ml. Dėl pakeliamo padėklo tiks bet koks puodelis. Taigi, vyresnėliai gali dovanoti kavos aparatą, o jaunesni šeimos nariai – puikiai prie jo derantį puoduką, kuris bus visada su tėveliu. Itin patogu tai, kad kiekvieną gėrimą galite lengvai personalizuoti pagal savo poreikius. Galima rinktis iš 5 kavos intensyvumo lygių, 4 skirtingų porcijos dydžių, 3 temperatūros nustatymų. 4 naudotojo profiliai leidžia išsaugoti nustatymus 4 kavos gėrėjams. Nors tai bus dovana tėčiui, tačiau esame tikri, kad ji tikrai labai patiks ir mamai. O kai laiminga visa šeima – gyvenimas tikrai yra nuostabus.

Išmanieji laikrodžiai Garmin


Jeigu tėvelis yra aktyvus žmogus, kuriam rūpi jo sveikata – tikrai puiki dovana bus išmanieji laikrodžiai Garmin, kurie leidžia kur kas paprasčiau sekti savo organizmo pokyčius ir reaguojant į juos keisti gyvenimo būdą. Galiausiai, juk kiekvienam vaikui svarbu, kad jo tėvelis būtų sveikas. O tokia dovana – puiki to išraiška. Plati Garmin laikrodžių pasiūla leidžia kiekvienam atrasti tokį modelį, kuris jam labiausiai tinka. Svarbiausia renkantis kuo detaliau domėtis funkcijomis, tai yra, matavimo režimais, kuriuos atlieka laikrodis. Nuo mažiau iki daugiau funkcijų, o nuo to kinta ir kaina, kurios ribos yra gana plačios: nuo 200 eur iki 800 eur, tad kiekvienas ras puikią dovaną pagal savo galimybes.

Ausinės


Aktyviai gyvenančiam vyrui, kuris yra tikras melomanas, tikrai patiks ir ausinės, kurios leis kiekviename žingsnyje klausytis muzikos arba kaip daugelis dar labiau mėgsta – podcastų. Atskiro aptarimo yra vertos ausinės STEELSERIES ARCTIS PRIME BLACK. Itin kokybiškai apgaubia ausis, tad puikiai izoliuoja nuo aplinkinių garsų, džiugina labai gera garso kokybe, kuri leis maksimaliai pajusti muziką net ir tokiu atveju, kai jos yra klausoma viešojoje vietoje. Šios ausinės yra su mikrofonu, tad tinkamos ir bendravimui. Dažnai naudojamos darbui prie kompiuterio, tad įvertinkite savo tėčio poreikius. Kitas modelis, kuris ne ką mažiau šiuo metu sulaukia dėmesio, yra bevielės ausinės SAMSUNG BUDS 2 PRO SM-R510NZAAEUE GRAY. Mažos, vos pastebimos, tačiau džiuginančios labai gera garso raiška. Baterijos veikimo laiko tarpas siekia net iki 8 valandų, tad galima būti ramiu, kad viduryje klausomos dainos tikrai nenutrūks melodija. Žinoma, svarbiausia daugeliui yra tai, kad šių ausinių dizainas yra minimalistinis, jos labai gerai įsistato į ausį, tad visada, kad ir kur einate, galite būti su jomis bei mėgautis muzika, pokalbiais bei bet kokiais kitais įrašais, kurie padės tėčiui būti išmaniu, žinoti ir paprasčiausiai pramogauti.

Elektrinis paspirtukas

Miesto gyventojams praktiška dovana yra elektrinis paspirtukas, kuris leis ne tik smagiai pramogauti, tačiau ir gana greitai įveikti ir labai didelius atstumus. Jeigu nežinote, kuris modelis geriausiai tinka suaugusiam vyrui – siūlome įvertinti SEGWAY NINEBOT KICKSCOOTER F40I DARK GREY ORANGE. Galimi net 3 važiavimo režimai (eko, standartinis ir sportinis), tad jis labai puikiai prisitaiko ne tik prie kiekvieno vyro poreikių, tačiau ir prie skirtingų kelių. Trikampinis vamzdinis rėmas paspirtukininkams suteikia daugiau stabilumo ir ilgaamžiškumo, tad tai yra ilgaamžė dovana, kuri nudžiugins tėtį. Atminkite, kad tokia dovana yra puikus pasirinkimas ir vyresnio amžiaus tėčiams, kuriems jau gali būti sunku nueiti ilgesnius atstumus patiems, o saugiai važiuojant – bet kiek kilometrų bus įveikiama ne tik greitai, tačiau ir saugiau. Galiausiai, šis paspirtukas gali net įkopti į 20 % įkalnę, tad jo funkcionalumo ribos yra dar platesnės, panaudojimo galimybės atitinka labai įvairių miestelių ir miestų poreikius.

Dantų šepetėlis

Galiausiai, dovana, kuri tikrai patiks kiekvienam tėčiui, kadangi yra gana universali – dantų šepetukas, būtent modelis OCLEAN ELECTRIC TOOTHBRUSH AIR 2. Ši dovana apskritai tinkama bet kokiam žmogui, kadangi padeda patogiai ir greitai, tinkamai pasirūpinti savo dantimis, o gera higiena pirmiausia yra sveikata. Veikia labai tyliai, pakraunamas USB laidu, tad galite jungti per blokelį prie rozetės arba paprasčiausiai prie kompiuterio, kol juo dirbate. Šis dantų šepetukas padės be jokio vargo rytinį bei vakarinį burnos ertmės valymą padaryti kur kas greitesniu ir svarbiausia – taisyklingu. Koks to rezultatas? Sveiki ir gražūs dantys, kurie tėčiui suteiks kur kas daugiau pasitikėjimo savimi.

Tradicinės dovanos tėčiui

Jeigu Jūsų tėtis yra labiau „klasikinio kirpimo“ ir išmanumas nėra jo gyvenimo dalis – žemiau pateiksime dar kelias dovanų idėjas, kurios gana universalios, tad tinkamos daugeliui.

Grilis


Jeigu ir Jūsų tėtis yra tas asmuo, kurį galima vadinti profesionaliu griliaus asu – tokiu atveju ši dovana jam tikrai patiks. Galiausiai, juk keisti seną griliu nauju – visada yra geras laikas. Tik jau keičiant svarbu padovanoti geriausią modelį, kuris leis gaminimą padaryti dar išmanesniu ir garantuojančiu, kad maistas bus pats skaniausias. Rezultatą pasiekti gali padėti TEFAL GC712D34 modelis. Nepridegančia danga padengtos plokštelės leidžia nebijoti, kad palikus kelias minutes maistą kepimo režime – jis prisvils. Įranga automatiškai parenka temperatūrą it kaitinimo laiką, pagal porcijų skaičių ir dydį. Taigi, gaminimas tampa ne tik kur kas greitesnis, tačiau ir tam tikra prasme gana personalizuotas. Šiame modelyje yra net 6 grilinimo programos, tad pagaminti patiekalą pagal kiekvieno šeimos nario poreikius nebus sunku.

FM moduliatorius

Nors FM moduliatorius dalinai gali būti siejamas su išmanio tėčio poreikiais, tačiau kadangi siejamas su radiju įrenginiu – labiau priskiriamas prie klasikinių dovanų. BC41 (2XUSB GREITO KROV FM moduliatorius turi 2 USB jungtis, yra patrauklaus dizaino, nedidelis, tad jį visada galima turėti su savimi, kad ir kur tėtis eina.

Automobilinis šaldytuvas

Tiems tėčiams, kurie daug keliauja, tikrai labai praktiška dovana yra automobilinis šaldytuvas. Modelis CAMPART CB-8624 22 L, 12 V vertinamas dėl to, kad jame telpa net 1,5 litro buteliai, tad gera žinoti, kad tėtis visada, kad ir kur keliauja, visada galės išgerti gaivių sulčių, kurios karštą vasaros dieną padės jaustis kur kas geriau. Šiame šaldytuve yra įmontuota termoelektrinė aušinimo sistema, kuri veikia 12 V jungtimi. Taigi, jai nereikia daug energijos, tačiau garantuoja, kad vėsa bus visada optimali bei užtikrinanti vairuotojo poreikius. Renkantis šaldytuvus svarbu atkreipti dėmesį į tai – kokią temperatūrą jos geba pasiekti. Štai mūsų aptariamas modelis vėsina iki 16⁰ C žemiau aplinkos temperatūros, tad dažniausiai net ir karštomis vasaros dienomis puikiai patenkina turėtojo poreikius mėgautis šviežiu bei skaniu maistu, kuris visada bus po ranka.

Langų valytuvas


Kadangi šiais laikais namuose dažniausiai jau nebėra darbų, kurie kategorizuojami į tokius, kurie skirti moterims, ir tokius, kuriuos turi atlikti vyrai, tad ir langų valytuvas yra gera dovana tėčiui. Ypač dėl to, kad yra labai funkcionalių modelių, kurie veikia našiai, garantuoja gera rezultatą, tačiau nereikalauja nei labai daug pastangų valymo metu, nei laiko. Toks yra ir modelis KARCHER WV 2 BLACK LIMITED EDITION. Jis tikrai patiks ne tik tėčiui, tačiau visai šeimai, o langų valymas taps viena smagiausių pramogų, kuria norisi užsiimti vėl ir vėl. Darbinis plotis su siurbimo antgaliu – 280 mm, tad gana platus, net ir dideli langai bus sėkmingai išvalomi greitai. Langų valytuvas gali būti naudojamas ant visų lygių paviršių – plytelių, veidrodžių ir dušo kabinų, taigi, jo funkcionalumo ribos yra gana plačios, o namų ruošos darbus su juo atlikti yra dar maloniau. Pasikartosime, kad tai yra puiki dovana ne tik tėčiui, tačiau visai šeimai, kurie supranta, kad gyventi švariuose namuose yra paprasčiausiai kur kas maloniau. O labai gera, kad tokius namus išgauti ir išlaikyti nėra nei sunku, nei brangu.

Lauko grilis


Mėgstantiems skaniai gaminti taip pat puiki dovana yra nešiojamas lauko grilis CHAR-BROIL ALL STAR 120 B-GAS. Tai yra dar vienas pavyzdys, kuris skirtas tėčiui, tačiau dažniausiai džiugina visą šeimą. O juk pačios geriausios dovanos ir yra tokios, kurios reikalingos visiems šeimos nariams. Tuomet dovana įgauna daugiau prasmės ir tuo pačiu malonumo ją naudoti kuo dažniau. Kadangi grilius yra lengvai atskiriamas nuo kojelių, todėl jį galite naudoti, kaip nešiojamą kepsninę. Taigi, kepimas galimas ne tik nuosavame sode, tačiau ir išvykus iškylauti, miške. Žinoma, svarbu laikytis saugumo reikalavimų, po visko pasirūpinkite, kad grilius būtų tinkamai paruoštas transportavimui, gamtoje nebūtų paliekami karšti pelenai ir panašiai. Kepsninė CHAR-BROIL ALL STAR 120 B-GAS  turi nerūdijančio plieno ir pagrindinių ketaus grotelių sistemą, kurių dėka kepiniai apkeps tolygiai iš visų pusių. Jos degiklis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl yra labai patvarus. Džiugu, kad tai yra ilgaamžė dovana, kuri net ir po daugelio metų tėčiui primins, kad vaikai jį labai myli. O galiausiai, galės būti naudojama kaip ilgai, kad galiausiai šios kepsninės vaišėmis atvyks pasimėgauti ir anūkai.

Langų valymo robotas

Grįžtant prie namų švaros palaikymo, nepamirškite, kad tėveliams labai dažnai patinka tokie įrenginiai, kurie veikia patys, palaiko švarius namus, tačiau nereikalauja iš žmogaus jokių pastangų. Langų priežiūrai tam geriausiai tinka langų robotai. Ieškantiems greitesnio patarimo dovanai – konkrečiai siūlome langų valymo robotą HOBOT R3. Pagal poreikius gali būti valdomas ne tik nuotolinio valdymo pulteliu, tačiau taip pat ir per išmaniąją programėlę, telefonu. Maksimalus darbo laikas 2 val., po to duoti 30 min. pailsėti. Taigi, veikia gana ilgai, tad dažniausiai per vieną ciklą išvalo visus namų langus. Svarbu, kad šis modelis turi ne tik drėgno, tačiau ir sauso valymo funkcijas, tad derinama prie konkrečių langų, tam tikrų paviršių, kuriuos reikia išblizginti. Ir galime garantuoti, kad šis robotas tai daro tobulai.

Robotas vėjapjovė


Kalbant apie robotus, kurie palengvina gyvenimą, taip pat būtinai verta paminėti ir vėjapjoves, kurios gali padėti ilgus ir gana varginančius, dažniausiai tėčių atliekamus darbus padaryti ne tik maloniais, tačiau svarbiausia, kad be jokių pastangų. Tam tinka robotas vėjajovė GRASS LAWN MOWER ROBOT ORBEX S400G. Šis robotas yra išmanus, jis veikia Wi-Fi + Bluetooth ryšių pagalba. Žinoma, labai patogu, kad galima stebėti jo atliekamą darbą.  Vienas svarbiausių šio modelio privalumų yra tai, kad jis turi didelę akumuliatoriaus talpą. Taigi, dažniausiai visas sodas yra pjaunamas per vieną kartą, tai padeda išlaikyti tolygumą. Visgi, net ir nuolat reguliariai pjaunant tik tam tikras sodo zonas, galite būti ramus, kad veja atrodys nepriekaištingai ir bus lygi. Juk šiuo atveju svarbiausia ir yra tai, kad darbas atliekamas reguliariai, o jūs galite tuo paprasčiausiai mėgautis.

Dovanų idėjų pateikėme tikrai labai daug, tad tikimės, kad kuri nors jums tiks. Tiksliau, kad tiks Jūsų tėčiui.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V