Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Pagrindinės savybės
Tipas
1553
Kita informacija
Medžiaga
20633
Spalva
346
373

Jogos kilimėliai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Joga dažnai vadinama stebuklingu sportu. Bene dėl to, kad ji padeda pasiekti ne tik labai gerus fizinius rodiklius, tačiau taip pat ir padeda sielai jaustis kur kas geriau. Galiausiai, jogai nereikia specialus instruktoriaus, kadangi šiuo metu internete yra labai daug video, kuriuose matyti pratimai, o su geru kilimėlius, kuris yra vienintelė priemonė sporto metu – galima kasdien judėti smagiai. Pas mus siūlomi jogos kilimėliai yra labai įvairūs, tad rinkitės tokį, kuris Jums tinka dydžiu, storiu ir spalvine gama. Svarbu, kad jogos kilimėlis Jums keltų tik pačias geriausias emocijas ir tuo pačiu, kad sportas ant jo – būtų malonus, geras ir tuo pačiu atpalaiduojantis. Juk tai ir yra jogos esmė, kuria džiaugtis gali kiekvienas nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinių gebėjimų.

Avitela.lt siūlomi jogos kilimėliai yra labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti tokį variantą, koks jam labiausiai tinka. Pateiksime kelis aspektus, kuriuos siūlome įvertinti renkantis. Tai yra:

  1. Gamintojas.
  2. Kaina.
  3. Dizainas.
  4. Matmenys.
  5. Kilimėlio svoris.

Geras jogos kilimėlis Jums tarnaus labai daug metų, tad investuoti į kokybę, kuri atsiperka tikrai greitai. O sportuoti ant tokio kilimėlio, kuris mielas Jūsų širdžiai, yra kur kas smagiau, taip?

Avitela.lt siūlomi jogos kilimėliai yra pristatomi labai įvairiais būdais, tad kiekvienas gali rinktis jam labiausiai tinkamą. Tai yra:

  1. Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.
  2. Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.
  3. Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

Pradėkite sportuoti jau nuo šiandien.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V