Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
1391
Tipas
1092
Spalva
1280
1293
1306
Svoris
13309
14358
14360

Svoriai kojoms ir rankoms

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Sporto metu galima atlikti pratimus kur kas paprasčiau arba kur kas intensyviau. Tai priklauso nuo kiekvieno žmonių noro, tikslo bei lūkesčių. Šiuo metu pagalbos, kurie padės siekti našiau tikslo, galima rasti gana daug. Štai svoriai rankoms ir kojoms – tinkami ne tik profesionalams, tačiau ir mėgėjams, kurie nori būti sveikesni arba turėti labiau atletišką kūną. Mūsų siūlomi svoriai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Taip pat aktyviai siūlome nuolaidas, kurios leis Jums sutaupyti, tačiau mėgautis kokybe, kuri ne tik bus patikima, tačiau ir funkcionalumu, kuris atitiks kiekvieno poreikius. Net jeigu dar niekada neteko sportuoti su papildomais svoriai – labai siūlome tai padaryti. Esame tikri, kad tokiu atveju tikslo siekimas bus kur kas našesnis.

Fizinis aktyvumas yra ne tik Jūsų kūnui, tačiau ir sielai. Tikrai kur kas geriau jausitės ir tuo pačiu būsite laimingesnis. Kasdien naudojami svoriai kojoms ir rankoms padės džiaugtis kur kas didesne ištverme. Jeigu pasiūlymai, kuriuos galite rasti pas mus, Jums netinka – visada siūlome sekti akcijas, kurios skelbiamos reguliariai. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui Tokiu atveju svoriai kojoms ir rankoms Jums kainuos pigiau, tačiau kokybė bus pati geriausia.

Avitela.lt rasite svorius, kurie varijuoja nuo 0.5 kg iki 2 kg. Svarbiausia yra įvertinti savo fizinę būklę ir iškart nesirinkti labai didelių svorių, kadangi po treniruotės gali pradėti skaudėti raumenis. Žingsnis po žingsnio ir geras rezultatas – bus.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V