Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
6539
898

Pripučiamos prekės ir priedai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Smagios maudynės dažniausiai neatsiejamos nuo pripučiamų prekių, kurios suteikia galimybę ne tik labai smagiai praleisti laiką, tačiau ir pajudėti. O tai svarbu kiekvienam žmogui nepriklausomai nuo to – koks metų laikas yra už lango. Pripučiamos prekės – tai kamuoliai, kurie dažniausiai naudojami vandens pramogoms, taip pat ir čiužiniai, kurie pasiteisina, kai norisi kur kas paprasčiau perplaukti ežerą. Kitos smulkmenos, kurių gausa dažniausiai atima žadą. Nuo pačių paprasčiausių iki pačių įmantriausių, kurios suteikia galimybę kiekvienam, kuris nori kuo smagiau praleisti laiką. Mūsų pasiūla – ne tik labai plati, tačiau ir konkurencingomis kainomis, kurios su akcijomis – kainuos dar pigiau. O tai ir yra svarbiausia. Viskas vienoje vietoje – Jūsų patogumui. Nes pramogų – niekada nebus per daug.

Geroms vandens pramogoms – reikia tinkamos įrangos.  Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: BestWay, Intex ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Tikrai taip. Avitela.lt stengiasi pasiūlyti tai, ko reikia Jūsų laisvalaikiui nuo a iki ž. Viskas, vienoje vietoje, kad sukurti pramogas būtų labai paprasta ir patogu. Galiausiai, perkant internetu galite kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir sutaupyti perkant tai, ko Jums reikia.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V