Navigation
8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Kodėl Theragun masažuokliai? 4 prietaisai, kurie padės pamiršti skausmus

2022-06-23

Theragun prekinis vardas daugeliui žinomas jau seniai. Siejamas su kokybe, patikimumu, efektyvumu. Theragun masažuokliai visapusiškai apima Vakarų ir holistinės medicinų sampratą. Svarbiausia, kad tinka ne tik profesionaliam naudojimui, tačiau ir savoms reikmėms, namuose, kai norisi lėtines ligas, skausmus paversti tik kaip nemaloniu prisiminimu.

Theragun kokybė

Dažnas juokauja, kad Theragun masažuokliai savo forma primena ginklus. Tačiau priešingai – jie ne žeidžia, tačiau gydo. O pačių masažuoklių pasirinkimas yra labai platus, nuo profesionaliems poreikiams patenkinti tinkamo Theragun Pro iki Theragun mini masažuoklio, kuris dažniausiai naudojamas kelionių metu.

Patys pirmi Theragun masažuokliai buvo išleisti į rinką 2016-ais metais ir labai greitai tapo daugelio pasirinkimu numeris vienas. Tiesa, juos reklamuoja ne tik sporto rengybos atstovai, tačiau ir kineziterapeutai, net chiropraktikai. Žinoma, reklama reklamai, tačiau kad ir kokia ji bus dažna, nebus efektyvi, jeigu priemonė nepatenkins lūkesčių. O Theragun – ne tik juos patenkina, tačiau dažnai ir pranoksta. Lėtinis raumenų skausmas išnyksta, o gyvenimo kokybė – gerėja.

Šiuo metu Theragun siūlo įsigyti net keturis, dažnai stebuklingais, vadinamus masažuoklius: THERAGUN MINI, THERAGUN PRIME, THERAGUN ELITE ir THERAGUN PRO. Kiekvienas jų pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios turi būti derinamos prie žmogaus, kuris naudos, poreikių. Kainos varijuoja nuo 100 eurų iki 500 eurų, tiesa, per akcijas – galite įsigyti pigiau.

Theragun Prime

Šio gamintojo PRIME modelis yra pats naujausias, tad tinka tiems, kurie nori rinktis tik inovatyvius prietaisus. Tiesa, naujumas toli gražu nėra pati svarbiausia savybė į kurią reikia atkreipti dėmesį. Pirmiausia jis džiugina standartiniu dydžiu, tad galima vežtis su savimi, nėra sunkus, sveria iki 1 kg. Šiame modelyje yra komponuojami keturi antgaliai, kurie suteikia masažuokliui daugiau funkcionalumo bei galimybių: slopintuvas, standartinis kamuoliukas, kūgis, nykščio formos. Kiekvienas jų masažo metu padeda patirti vis kitokius potyrius, juolab, priklausomai nuo antgalio – galima masažuoti ir vis kitas kūno vietas.


THERAGUN PRIME yra rekomenduojamas asmenims, kurie dėl aktyvaus darbo ir sporto dažnai junta nemalonius ir gyvenimą apsunkinančius tempimus, taip pat, kai kankina skausmas. Nors dažniausiai minima, kad šis masažuoklis tinka tiems, kurie kenčia lėtinius skausmus, tačiau tikrai pasitarnauja ir tiems, kurie tik kartais susiduria su traumomis. Bet kuriuo atveju įsigyti verta, kadangi jis yra tarsi pagalba ištikus mažai (o gal ir didelei?) nelaimei. THERAGUN PRIME prietaisas skirtas giliųjų raumenų procedūrų atlikimui atsižvelgiant į jūsų kūno poreikius. Tai reiškia, kad jis yra tinkamas naudoti labai skirtingoms kūno vietoms, taigi, yra universalus. Žinoma, vienas masažuoklis gali būti naudojamas ne vieno asmens. Ypač patogu tai, kad galimos net 5 greičio parinktys, tad kiekvienas renkasi tokią, kuri jam labiausiai tinka (žinoma, derinant ir prie kūno vietos, kuri masažuojama ir tuo pačiu prie skausmo lygio, kuris juntamas): 1750, 1900, 2100, 2200, 2400 perkusijų per minutę.

Theragun Elite

Kitas, ne ką mažiau dėmesio vertas modelis yra THERAGUN ELITE. Gamintojas teigia, kad tai yra pats tyliausias iš visų jo siūlomų masažuoklių. Ar tai yra svarbu naudotojui ar ne – kiekvienas sprendžia pats. Tiesa, dažnai daugeliui žmonių masažas, kad ir gydomaisiais tikslai, yra tarsi meditacinė priemonė, tad tikrai nesinori girdėti burzgimo, kuris gali trikdyti malonumus.


Vėlgi, būtina įvertinti tai, kad masažuoklis turi net kelis skirtingus antgalius, kurie padeda įvairiai aktyvinti tam tikras kūno zonas ir taip slopinti skausmus. Šiuo atveju tai yra: slopintuvas, standartinis kamuoliukas, kūgis, nykščio formos, pleištas.

Masažuoklis taip pat sveria iki 1 kg, tad dėl mažo svorio ir tuo pačiu nedidelių matmenų (jie yra 24.0 x 17.0 x 7.4 cm) gali būti visada vežamas, kad ir kur vykstate, su savimi. Svarbi THERAGUN ELITE funkcija yra tai, kad jis turi „Therabody“ programėlę, kuri lengvai prisijungia per „Bluetooth“. Joje rasite individualiai pagal jūsų veiklos duomenis parinktus sveikatingumo procedūrų pasiūlymus. Ne veltui reikia atsiminti, kad šis modelis yra pirmiausia ne dėl malonumo, tačiau dėl sveikatos. Žinoma, kai galima gerinti sveikatą ir tuo pačiu jausti malonumą, kodėl gi ne, tiesa?

Theragun Pro

Pavadinimas išduoda, kad THERAGUN PRO yra skirtas ne mėgėjams, tačiau profesionalams, kurie ne tik puikiai supranta masažo svarbą, tačiau ir jo metu naudoja tik geriausios kokybės įrangą.

THERAGUN PRO dažniausiai renkasi treneriai, taip pat ir kineziterapeutai, žinoma, kiti specialistai, kurie žino, koks svarbus yra masažas. Šį modelį labai dažnai renkasi sportininkai, kuriam raumenų skausmas yra kasdienybės dalis. Tai pagalba numeris vienas, kai kankina skausmai nakties metu ir nepavyksta susisiekti su savo masažuotoju.


THERAGUN PRO unikalus tuo, kad jame yra net šeši antgaliai, kurie suteikia galimybę pamiršti skausmus. Tai yra: slopintuvas, standartinis kamuoliukas, kūgis, nykščio formos, pleištas, „Supersoft“™.

Taip pat svarbus THERAGUN PRO privalumas yra tai, kad jis turi nepertraukiamo naudojimo maitinimo šaltinį. Tai leis būti ramiu, kad masažuoklis veiks tada, kai reikia. Juk kai kankina skausmai, nesinori laukti, tiesa?

Masažuoklio greitis siekia iki 1750–2400 perkusijų per minutę, tad intensyvumas ir yra svarbiausia sąlyga, kuri lemia šio įrenginio galimybes ir funkcionalumą.

Tiesa, gal kam ir minusas, tačiau šis masažuoklis sveria kiek daugiau, iki 1,3 kg. Nors skirtumas nuo anksčiau aptartų yra minimalus, tačiau jeigu Jums reikia masažuoklio, kurį norite visada turėti su savimi, kad ir kur einate – gal geriau rinktis THERAGUN MINI?

Theragun Mini

THERAGUN MINI sveria vos 700 g, matmenys – 15.2 x 13.5 x 7.7 cm. Nors dažniausiai renkasi tie, kurie nori patys susitvarkyti su lėtiniais skausmais bei traumomis, tačiau tinka ir profesionaliam naudojimui. Yra mažas, tačiau tikrai patvarus, tad nereikia tikėti mitus, kad dėl mažų matmenų jo funkcionalumas yra ribotas. Tikrai ne.


Masažuoklyje yra komponuotas standartinis kamuoliukas – puikiai tinka mažų ir didelių raumenų grupėms. Kartu su įrenginiu gausite ir minkštą įdėklą, kuris leis saugiai su savimi turėti šį dažnai nuo didelių skausmų gelbėjantį prietaisą. Tiesa, mažesnių matmenų bei su mažesniu galvučių skaičiumi, tačiau tuo pačiu ir pigesnis. Tiksliau, pats pigiausias iš visų THERAGUN siūlomų modelių.

Masažuoklis yra įkraunamas (veikimo laikas pilnai pakrovus yra net iki 150 min.), galimos net 3 greičio parinktys (1750, 2100, 2400 perkusijų per minutę). Tokiu atveju kiekvienas renkasi pats –kokio intensyvumo masažo nori, galiausiai, greitis koreguojamas ir pagal tai – kokia kūno vieta yra masažuojama.

Daugelis žmonių jau džiaugiasi Theragun kokybe. Gal verta ją atrasti ir Jums?

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V