Navigation
8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Oro valytuvai – gaivus oras namuose. Kaip pasirinkti?

2022-08-08

Švarus oras – ne tik geresnis miegas, tačiau ir produktyvesnė diena. Manote, kad vos atvėrus langus galėsite į patalpas įsileisti šviežio ir švaraus oro? Deja, dažniausiai rezultatas būna priešingas. Ypač tokiu atveju, jeigu gyvenate judriose gatvėse.

Kokia išeitis? Oro valytuvai. Kodėl jie turėtų atsidurti Jūsų namuose?

1.     Pirmiausia dėl to, kad tai įranga, kuri išvalo dulkes esančias patalpose. Dauguma dulkių net nematyti, kadangi jos „slepiasi“ tarp knygų, nuotraukų rėmeliuose, tekstilės gaminiuose. Nieko daryti nereikia – dulkės bus pašalintos valytuvo pagalba.

2.     Lygiai taip pat įranga puikiai pasitarnauja ir asmenims, kurie yra alergiški žiedadulkėms. Išties, valytuvai geba jas išvalyti iš oro, kuriuo mes kvėpuojame.

3.     Siūlome rinktis tokius valytuvus, kurie taip pat turi ir oro drėkintuvo funkciją. Daugiafunkcinis prietaisas pasirūpina, kad mikroklimatas, kuriame būnate, iki mažiausių smulkmenų patenkintų Jūsų poreikius. Per sausas oras taip pat kelia ne tik diskomfortą, tačiau ir sveikatos problemas.

4.     Taip pat siūlome susipažinti ir su oro valytuvais, kurie tuo pačiu yra ir jonizatoriai. Jie gerina oro kokybę ir tuo pačiu padeda žmogui išvengti įvairių ligų.

5.     Švarus oras užtikrina, kad žmogaus miego kokybė bus kur kas geresnė, o tuo pačiu diena ir kur kas produktyvesnė.

6.     Tyras oras padeda džiaugtis ir gaiviu namų kvapų. Tai ypač svarbu tiems, kurie turi augintinių.

Gera, kai namuose oras yra gaivus. O kuris oro valytuvas yra pats geriausias? Aptarsime kelis modelius, kurie yra vieni populiariausių ir pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

ORO VALYTUVAS BONECO H 300

Tai yra stilingo dizaino valytuvas, kuris puikiai tinka ir asmeniniams poreikiams patenkinti, ir tuo pačiu verslo patalpų orui valyti. Iki 50 kvadratinių metrų kambariams, tad aptarnauja ir erdvius objektus.

Žinoma, našumas nėra svarbiausia ar juolab vienintelė šios įrangos savybė. Kur kas svarbiau yra tai, kad jis ne tik valo, tačiau ir drėkina patalpas. O optimalus drėgmės kiekis padeda žmogui ne tik geriau jaustis, tačiau ir gražiau atrodyti, kadangi išvengiama sausos, šerpetojančios odos.


ORO VALYTUVAS DYSON TP09 PURE COOL LINK

Stilingo dizaino ir itin kompaktiškas oro valytuvas DYSON TP09 PURE – naikina alergenus ir virusus, bakterijas, tad ne tik gerina žmogaus gyvenimo kokybę, tačiau taip pat ir mažina susirgimo galimybę. Ypač pasitarnauja vėsiuoju metų laiku ir patalpose, kur renkasi daug žmonių.

Dyson prekinis vardas yra žinomas daugeliui. Dažniausiai siejamas su kokybe, kad ir koks jų gaminys yra minimas. Oro valytuvai ir konkrečiai šis modelis yra ne išimtis. Džiugina ir tai, kad oras valomas identifikuojant problemines patalpų vietas. Tai atlieka specialūs sensoriai, kurie vertina oro, kuriuo mes kvėpuojame, kokybę ir tuo pačiu automatiškai nustato reikalingą oro valymo lygį. Nors pats valytuvas kainuoja kiek daugiau nei daugelis, tačiau tikrai atsiperka, kadangi tarnauja daug metų ir veikia itin efektyviai bei pigiai.

Įrangoje yra įmontuotas Hepa filtras, kuris sėkmingai išvalo iki 99.95 procentų dalelių. Taigi, jokie virusai, alergenai bei kiti mikroorganizmai tikrai neapsunkins Jums gyvenimo ir tuo pačiu neapsunkins ligų. Galiausiai, įrenginys gali būti valdomas nuotoliniu būdu, tad paprasta ir patogu kontroliuoti oro kokybę net nepakilus nuo sofos.


ORO VALYTUVAS PERENIO COLD PLAZMA EMITTER WITH COV CAPSULE

Oro valytuvas PERENIO COLD PLAZMA EMITTER pirmiausia akis traukia unikaliu dizainu, tačiau įsigyti verta tikrai ne dėl stiliaus, tačiau dėl galimybių, kurios gerina žmogaus gyvenimą.

Papildoma informacija, kuri yra nurodoma greta prekės: „Išskiriami jonai turi didelę kinetinę energiją, kad suardytų teigiamai įkrautą išorinį žinomų koronavirusų membranos apvalkalą ir neigiamai įkrautą šių virusų RNR“.  Tai reiškia, kad šis oro valytuvas leis Jums ne tik mėgautis kur kas malonesniu ir gaivesniu namų oru, tačiau taip pat ir apsaugos nuo virusų, kurie aktyviausi šaltuoju metų laiku. Džiugu, kad galima gyventi ne tik kur kas patogiau, tačiau ir sveikiau, o svarbiausia, kad dėl to nieko nereikia daryti. Įranga veiks, tačiau nereikalaus iš Jūsų nei pastangų, nei laiko.

Šiame valytuve taip pat yra įmontuota speciali, keičiama CoV kapsulė su jonizuotu geliu. Ji padeda pasiekti dar didesnį valymo efektyvumą ir tuo pačiu gaivesnį patalpų orą.


ORO VALYTUVAS AENO AAP0002S

Unikalus, net 32 filtrus turintis oro valytuvas AENO AAP0002S – tai, ko reikia Jūsų namams arba bet kokiam kitam pastatui. Detaliau įrenginyje yra naudojamos šios valymo priemonės: HEPA (H13), priešfiltris ir anglies pluošto filtras. Kuo daugiau filtrų – tuo valymo kokybė yra geresnė ir tuo pačiu patalpose oras tampa kur kas gaivesnis. 

Papildomai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šis įrenginys yra ne tik oro valytuvas, tačiau ir jonizatorius. Taigi, jis užtikrina, kad patalpų oro kokybė bus maksimaliai sveika žmogui ir gyvūnams, kurie yra kambaryje.


ORO VALYTUVAS AENO AAP0003

Galiausiai, paskutinis, tačiau tikrai ne blogiausias, yra oro valytuvas AENO AAP0003. Jis ne tik valo, tačiau ir jonizuoja orą. Sistemoje montuojami kelių tipų filtrai, kurie padeda pasiekti geresnę valymo kokybę: 3 pakopų filtravimas: priešfiltris, HEPA ir anglies pluošto filtras.

Tiesa, valytuvas nėra labai galingas, dažniausiai rekomenduojamas patalpoms iki 20 m2. Žinoma, įjungus porą šių efektyvių prietaisų galima aptarnauti patalpas, kurios yra iki 40-50 m2. Gali būti valdomas nuotoliniu būdu, per Wi-Fi. Patogu, kad taip paprastai kontroliuosite orą, kuris yra patalpose.

Renkantis oro valytuvus siūlome įvertinti kelias smulkmenas. Pirmiausia siūlome susipažinti su tipais, kurie lemia funkcionalumą. Vieni turi tik vieną, kiti – net kelis filtrus, kurie padeda pasiekti didesnį našumą. Kai norisi daugiau gaivaus oro patalpose – siūlome rinktis valytuvus, kurie yra su jonizatoriumi. Kitas variantas – su drėkintuvu. Visa tai džiugina kur kas geresniu ir labiau žmogaus poreikius patenkinančiu mikroklimatu. Oro valytuvai taip pat gali turėti talpą aliejams, tad gera, kai oras yra valomas, tačiau po patalpas sklinda malonus aromatas. Toks, koks Jums labiausiai tinka ir patinka. Žinoma, renkantis taip pat siūlome įvertinti ir galingumą, dizainą, elektros energijos suvartojimo kiekį ir kitas smulkmenas.


KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V