8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Nauji „Liebherr“ šaldytuvų modeliai

2022-06-01

Geras šaldytuvas – aukso vertės buitinis prietaisas namuose. Koks jis svarbus dažniausiai suprantama tik tada, kai senas modelis – sugenda. O jeigu taip nutiko – siūlome susipažinti su „Liebherr“ kokybe, kurią renkasi ir profesionalūs šefai savo virtuvėms, ir asmenys savo reikmėms.

Liebherr“ šaldytuvų kokybė

Vis daugiau dėmesio sulaukiantys „Liebherr“ šaldytuvų modeliai yra vertinami ne be reikalo. Rinkoje siūlomi jau seniai, tad laikas – geriausias įrodymas, kad šio gamintojo produkcijos kokybė yra tikrai gera.

Žinoma, ne ką mažiau svarbu ir tai, kad „Liebherr“ šaldytuvų modeliai yra labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti variantą, kuris geriausiai atitinka jo asmeninius lūkesčius. Ypač vertinama funkcija – „BioFrech“, kuri užtikrina, kad bus pasiektas optimalus bei oro drėgmės santykis. Tai padeda džiaugtis kur kas ilgiau išlaikomais šviežiais maisto produktais. Kokybiškai laikomi maisto produktai ne tik ilgiau išsilaikys, tačiau ir išaugos aromatą bei vitaminus.

„Liebherr“ šaldytuvai yra vertinami ir dėl patrauklaus dizaino. Pasiūla yra labai įvairi, tad tikrai rasite modelį, kuris Jums labiausiai tinka. Nuo tokio, kuris skoningiausiai dera modernaus stiliaus interjere iki tokio, kuris puošia klasika bei elegancija kvepiančius namus. Galiausiai, funkcionalumas, kadangi „Liebherr“ šaldytuvai – tai ne tik vėsą užtikrinantys buitiniai prietaisai, tačiau ir skanaus vyno laikymo zonos, ledukų ruošimo „aparatai“ bei kitos galimybės, kurios gali Jus džiuginti kasdien.

Dėmesio verti modeliai

Susipažinkite su keliais „Liebherr“ šaldytuvų modeliais, kurie šiuo metu dažnai pristatomi kaip vieni iš geriausių.

Šaldytuvas-šaldiklis su „BioFresh“ ir „NoFrost“ – Liebherr CBNd 5723 Plus BioFresh NoFrost

1.     NoFrost funkcija suteikia galimybę išvengti didelio užšalimo, ledo gabalų, kurie trukdo ne tik matyti kas yra šaldytuvo viduje, tačiau taip pat ir pasiimti tai. Tai, žinoma, padeda sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu yra patogu.

2.     Tai yra ne tik šaldytuvas, tačiau ir šaldiklis viename. Viskas, ko reikia, kad gyvenimas būtų paprastas ir patogus. Galiausiai, taip galima turėti daugiau maisto atsargų.

3.     „Fruit & Vegetable“ stalčius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie kasdien mėgsta valgyti šviežius vaisius ir daržoves, kurie atrodo – kaip ką tik iš daržo. Kadangi palaikoma beveik 0 temperatūra – daugiau drėgmės, o tai viskas, ko reikia augalams išsilaikyti.

4.     „Meat & Dairy“ stalčius – tobulas pasirinkimas mėsos gaminiams ir patiekalams laikyti. Specialiai konkretiems gaminiams pritaikyta zona – šviežumas. Juk tik skalsi mėsa yra skani, tiesa?

5.     Jutiklinis ekranas – ne tik patogus, tačiau ir stilingas šaldytuvo akcentas. Juolab, nebus išsikišusių mygtukų, kuriuos nepatogu valyti, kaupiasi nešvarumai.

Šaldytuvas-šaldiklis su „BioFresh“ ir „NoFrost“ – Liebherr CBNsfd 5723 Plus BioFresh NoFrost

1.     Vėlgi, NoFrost funkcija, kuri padeda kur kas paprasčiau valdyti šaldytuvo bei šaldiklio šaltį ir išvengti ledukų viduje. Seno modelio šaldytuvai vis dar reikalauja varginančių atitirpinimo darbų. Tai laikas, kurį galima skirti pramogoms.

2.     „Fruit & Vegetable“ stalčius – šviežumui, kuris yra pasiekiamas ranka. Net ir prieš savaitę pirkti vaisiai bus tokie skalsūs, kaip kad tiesiai nuskinti nuo medžio.

3.     „Meat & Dairy“ stalčius atitinka konkrečių patiekalų laikymo sąlygų poreikius. Taip ne ti išlaikomas skonis, tačiau ir kvapas, pavyksta paprasčiau gaminti patiekalus, kadangi tik šviežia mėsa, pavyzdžiui, tinka geram šašlykui.

4.     DuoCooling atskiria vėsinimo bei šaldiklių skyrius ir taip užtikrina optimalią kiekvienai erdvei labiausiai tinkamą temperatūrą.

5.     Papildomas „SmartDeviceBox“ – išmaniam šaldytuvui. Prijunkite prie įrenginio, įjunkite ir prijunkite šaldytuvą prie interneto per Wi-Fi. Tai leis valdyti buitinę techniką patogiai ir saugiai savo mobiliuoju įrenginiu. Puiki pagalba, kai išvykstama ilgoms kelionėms.

Laisvai pastatomas šaldiklis su „NoFrost“ – Liebherr FNf 4605 Pure NoFrost

1.     NoFrost yra galimybė ne tik kur kas paprasčiau rasti tuos maisto gaminius, kurių ieškote, kadangi jie nebus apledėję, tačiau ir išvengti nereikalingo energijos naudojimo, kuris yra esant ledui bei sniegui įrenginyje. Žinoma, tai galimybė ir sutaupyti daug laiko, kadangi šaldiklio nereikia atitirpinti ir valyti.

2.     Papildomas „SmartDeviceBox“, kuris leis kur kas išmaniau valdyti savo šaldiklį. Nuostabu, koks nuostabus ir inovatyvus gali būti maisto šaldymo įrenginys.

3.     Jutiklinis ekranas – greitam, paprastam ir tuo pačiu labai stilingam šaldiklio valdymui. Pasikartosime, kad greta mygtukų kaupiasi nešvarumai, kuriuos visada paprasta išvalyti. Jutiklinis ekranas – padės to išvengti. Tai leis mažiau laiko skirti buitinės technikos priežiūrai.

4.     „InteriorFit“ padės nesunkiai įmontuoti šaldiklius į baldų komplektus, ten ir taip, kaip jums labiausiai reikia. Juk norisi, kad buitinė technika atrodytų stilingai, taip?

Tinkamas šaldytuvas yra Jūsų virtuvės akcentas. O koks labiausiai patinka ir tinka Jums?

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V