Navigation
8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Išmanūs prietaisai augintiniams PETKIT: patogumas rūpinantis geriausiais draugais

2022-05-16

Tinkamas pasirūpinimas augintiniu prasideda nuo daiktų, kurie pirmiausia gerina gyvenimą jiems, o paskui ir šeimininkui, įsigijimo. Palepinti savo mažuosius draugus galite ne tik laukdami pirmo Jūsų pasimatymo, tačiau ir bet kada draugystės metu. Jūsų dėmesiui ir patogumui siūlome išmanius prietaisus PETKIT, kurie padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir išlaikyti namus švaresnius.

PETKIT specializuojasi inovatyvių gyvūnų priežiūros priemonių rinkoje, kurios prioritetas – sveikas bei laimingas šunų bei kačių gyvenimas.

Avitela.lt prekybos vietoje rasite PETKIT gaminius, kurie yra sertifikuoti, atitinka aukščiausius standartus. Aptarsime kelis, kurie kardinaliai keičia požiūrį į mums įprastus augintinių priežiūros reikmenis.

Išmanusis guolis


PETKIT išmanusis guolis – tobulo mikroklimato namukas, kuris geriausiai atitinka Jūsų augintinio poreikius. Nei per šilta, nei per karštą (COZY turi integruotą šildytuvą bei kondicionierių) – taip, kaip reikia mažajam Jūsų draugui visus metus. Ir jokio skirtumo, ar už lango karšta, ar sninga.

Kam to reikia? Tinkama temperatūra veikia ne tik Jūsų gyvūno nuotaiką, tačiau ir sveikatą. Deja, tiek perkaitymas, tiek per didelis šaltis gali sukelti augintiniui sveikatos problemų. Reikia suprasti, kad ta temperatūra, kuri yra namuose ir tinka mums – ne visada patinka gyvūnui. Juk jis gali turėti pokailį arba net būti plikas, tad atitaikyti guolio temperatūrą būtent pagal jo poreikius – labai svarbu.


Greta organizmui tinkamos temperatūros ne ką mažiau svarbus yra ir drėgmės rodiklis, kuris yra koreguojamas sensorių pagalba. Svarbiausia, kad žmogui nereikia pačiam matuoti drėgmės – infrared sistema viską atliks pati. Ji taip pat stebi gyvūno buvimą namelyje, išsaugo veiklos istoriją, gyvūno elgesį, kurį galima stebėti programėlėje.

Galiausiai, augintiniui patiks ir tai, kad guolio vidus – iš lino, o tai užtikrina malonų gyvūno sąlytį su miegojimo vieta. O kad guolis tarnautų kuo ilgiau – pagamintas iš  kokybiško plastiko bei aliuminio plokštės.

Guolio mikroklimatą galėsite valdyti programėlės pagalba.

Maitinimo stotelė


Pasirūpinus saldžiu augintinio miegu reikia nepamiršti ir jo maitinimo. Fresh Element automatinis naminių gyvūnėlių ėdalo dozatorius yra puiki pagalba tiems, kurie dažnai nebūna namuose arba paprasčiausiai pamiršta įdėti maisto į dubenėlį. Šeimininkų patogumui – maitinimo stotelė yra valdoma išmaniosios programėlės pagalba, tad viską galite atlikti nuotoliniu būdu.

Vienas svarbiausių maitinimo stotelės privalumų yra tai, kad galima sudaryti išsamų maitinimo planą visai savaitei ar mėnesiui. Nežinote kiek reikia gyvūnui duoti maistelio, kad jis jaustųsi sotus, tačiau netuktų? Programėlėje yra maitinimo rekomendacijos pagal augintinio rūšį, svorį ir t.t.

Automatiniame naminių gyvūnėlių ėdalo dozatoriuje Fresh Element yra silikoninis sandarinimo žiedas, kuris padeda išlaikyti maistą kuo ilgiau šviežiu.

Galiausiai, saugumui – sandari ITIN konstrukcija, kuri ne tik neužstringa, tačiau ir neturi jokių aštrių kampų, kurie galėtų kaip nors sužeisti katę arba šunį.

Nuo šiol pasirūpinti savo augintinio pusryčiais, pietumis ir vakariene – tampa ne tik labai paprasta, tačiau ir išmanu.

 

Vandens fontanėlis

Galiausiai, augintiniui reikia ne tik šviežio ir skanaus maisto, tačiau ir tyro vandens, kurios šuo ir katė turi gauti kasdien. Tai yra privaloma siekiant užsitikrinti, kad gyvūnas bus sveikas ir laimingas.

Nereikia bijoti, kad jis pritrūks šviežio vandens, kad Jūs pamiršite pripildyti dubenėlį, kadangi  PETKIT Smart Pet Drinking Fountain – padės to išvengti.


Naudodamas šviesos jutiklio technologiją – fontanėlis gali reguliuoti vandens kiekį nuo dienos iki nakties, kad kiekvienas jūsų katės ar šuns atsigėrimas būtų šviežias. Girdyklėlėje yra įmontuotas trijų lygių filtras, kuris: šalina kvapus, gerina skonį ir minkština vandenį bei išvalo vandenį nuo dulkių arba plaukų.


Fontanėlis veikia tyliai, dizainas – patrauklus, savo dydžiu geriausiai atitinka mažos bei vidutinės veislės augintinių poreikius.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V