8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Franke įmontuojamos technikos galimybės

2022-12-13

Visame pasaulyje puikiai žinomas buitinės technikos vardas Franke – siejamas su kokybe. Kaip teigia pats, inovatyvios buitinės technikos gamintojas – virtuvė yra viena svarbiausių patalpų namuose, tad reikia užtikrinti, kad kiekvienas joje esantis daiktas būtų kokybiškas, stilingas ir funkcionalus.

Daugiau nei 110 metų Franke gamintojas tobulina savo produkciją, kad šveicariška kokybė atsidurtų daugelio pasaulio gyventojų namuose, žinoma, įskaitant ir lietuvių būstus. Pabrėžiama, kad daug dėmesio skiriama ne tik funkcijoms, tačiau ir patraukliam dizainui, kuris  ne ką mažiau svarbus kuriant savo svajonių namus.

Šis straipsnis – odė Franke gamintojo įmontuojamai buitinei technikai, kurios funkcionalumo ribos atitinka šiuolaikinio žmogaus poreikius.

GARTRAUKIS FRANKE FMA 2.0

Įsigyti galite čia

Daugeliui žmonių pirmiausia akis patraukia inovatyvus dizainas. Tarsi futuristinis, tačiau skoningai derantis net ir klasikinio stiliaus interjere. Visgi, prie sienos montuojamas garų rinktuvas tikrai vertinamas ne tik dėl patrauklaus dizaino.

Svarbus šios įrangos privalumas – žemas triukšmingumo lygis, kuris siekia tik 46-70 dB. Taigi, gartraukis gali būti naudojamas ir nakties metu. Jeigu Jums kulinariniai šedevrai geriausiai sekasi tamsiuoju paros metu – gartraukis netrikdys aplinkinių miego kokybės.

Pagal poreikius sistema gali veikti ventiliacijos arba recirkuliacijos režimu. Recirkuliacijos režimo esmė yra sutraukti nešvarų orą, jį prafiltruoti ir grąžinanti atgal į patalpą. Pasirinkimas priklauso nuo virtuvės patalpos pritaikymo sistemai, tai yra, ar egzistuoja ventiliacinė anga pro kurią oras gali būti „išmetamas“.

 

MIKROBANGŲ KROSNELĖ FRANKE FMW 250

Įsigyti galite čia

Įmontuojama mikrobangų krosnelė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori greitai pašildyti patiekalus arba atšildyti įvairius gaminius. Šis modelis gana talpus – net 25 l. Taigi, tai yra geras pasirinkimas didesnei šeimai arba draugų kompanijai, kurie gyvena po vienu stogu. 

Montuojant mikrobangų krosneles labai svarbu įvertinti jų matmenis. Jie turi atitikti virtuviniame balde paliktą angą. Šiuo atveju modelio matmenys yra 36 cm x 56 cm x 40 cm. Svarbu, kad mikrobangų krosnelė tarsi „apglustų“ baldo sienomis, tačiau liktų šiek tiek erdvės iš visų pusių (geriausia iki pusės cm).

Papildomas šio modelio privalumas yra krosnelėje įmontuotas grilis. Daugiafunkcinis prietaisas leis Jums ne tik sušildyti maistą, tačiau ir jų paskrudinti. Galėsite mėgautis patiekalais, kurie atrodo kaip ką tik pagaminti. Žinoma, skonis taip pat bus puikus, kadangi tiek mėsa, tiek apskrudusios daržovės yra skanesnės nei be apskrudimo.


KAVOS APARATAS FRANKE FMY 45

Įsigyti galite čia

Daugeliui žmonių rytas prasideda nuo kavos puodelio, kuris suteikia motyvaciją ir skatina nuversti kalnus. Tiesa, kava bus naudinga tik tokiu atveju, kai jis bus skani ir aromatinga. Tokią gali užtikrinti Franke kavos aparatas.

Šis įmontuojamas automatinis kavos aparatas ne tik gamina labai skanius gėrimus, tačiau taip pat ir turi automatines valymo ir nukalkinimo programas. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir būti ramiu, kad kava – visada skani, o įranga veiks puikiai. Kavos aparatai, kurie neturi automatinio nukalkinimo funkcijų, deja, kur kas greičiau genda. Ypač tuomet, kai žmogus pamiršta, jog tai svarbus darbas, kuris gali užtikrinti prietaiso ilgaamžiškumą.

Šiam kavos aparatui tinka ir pupelės, tai yra, jis jas pats sumala ir galima naudoti jau maltą kavą, jeigu radote tokią, kuri Jums skani.  Kadangi galimybės plačios, esame tikri, kad įranga patenkins visos šeimos poreikius nuo tėčio iki močiutės.


KAITLENTĖ FRANKE FMA 654 

Įsigyti galima čia

Stiklo keramikos indukcinė kaitlentė padės džiaugtis ne tik skaniausiais pasaulio patiekalais, kuriuos galėsite su ja pagaminti, tačiau ir skoningo dizaino įranga, kuri sukurs jaukią erdvę. Plačios kaitlentės galimybės patenkina ne tik mėgėjo, tačiau ir profesionalo poreikius. 

1.     Bain marie funkcija padeda optimaliai pašildyti maistą bei išvengti patiekalo sudeginimo. Tai svarbu tiems, kurie yra linkę įjungti kaitlentę ir pamiršę, kad ji veikia, išeiti.

2.     Kaitlentėje taip pat įvesta virimo funkcija. Jos tikslas yra užvirinus vandenį išlaikyti jį tokioje temperatūroje, kurios reikia sunaudojant maksimaliai mažiau energijos. Tai padeda ne tik taupyti Jūsų pinigus, tačiau ir gyventi ekologiškiau.

3.     Bridge funkcija – galimybė „apjungti“ kairę priekinę ir kairę galinę zonas. Optimaliai paskirstoma šiluma ir gaminami patiekalai ne tik tokio intensyvumo temperatūros, kaip jiems reikia, tačiau ir išvengiama patiekalo sudegimo tikimybės.

4.     Laikmatis leis kur kas paprasčiau gaminti. Nereikės stovėti prie puodų, kadangi kaitlentė išsijungs nurodytą valandą. 

Sensorinis valdymas padeda ne tik manevringai nustatyti Jums reikalingas temperatūras, tačiau taip pat ir išvengti vaikų noro perstatyti kaitlentės funkcijas. Mažieji dažnai per stipriai spaudžia mygtukus, tad jiems nepavyksta perjungti programos, kurią tuo metu nustatė suaugusysis.


KAITLENTĖ FRANKE FMY 808

Įsigyti galima čia

Šis indukcinės kaitlentės modelis džiugina ne tik moderniu dizainu, tačiau ir apsauga nuo maisto sudeginimo, galiausiai, plačiomis gaminimo galimybėmis. Juodo stiklo kaitlentė yra be rėmelio, tad tai jai suteikia dar inovatyvaus patrauklumo.

Flex Pro zona yra skirta gaminti maistą ant prisitaikančio paviršiaus. Tinka bet kokio tipo puodams.  Daugeliui žmonių tai yra svarbu, kadangi norėdami pagaminti tam tikrus patiekalus jie turi naudoti ir seno modelio puodus bei keptuves. Tikrai ne visi paviršiai yra imlūs seniems puodams. Ši indukcinė kaitlentė juos toleruoja.

Dar vienas labai svarbus šios kaitlentės privalumas yra tai, kad joje yra net 8 kaitvietės. Tai dvigubai daugiau nei turi dauguma tokio tipo įrangų. Gaminti vienu metu bus galima dar daugiau, o tai padeda sutaupyti nemažai laiko. Įrangoje yra net 18 galios lygių + stiprintuvas, kuris padeda sureguliuoti Jums reikalingos šilumos kiekį.


ORKAITĖ FRANKE FMY 99

Įsigyti galite čia

Daugiafunkcinė, garinė orkaitė Franke FMY 99 HS BK akis traukia juodo plieno apdaila. Ji yra iš Mythos Black Steel kolekcijos. Orkaitės talpa yra net 73 litrai, tad galėsite pagaminti didelį kiekį patiekalų arba vienu metu kepti visą kalakutą jo nesupjausčius. Kiekvieno šeimininko patogumui yra siūloma net 19 funkcijų, kurios padeda gaminti įmantriausius patiekalus ir tiems, kurie nelaiko savęs geriausiais kulinarais.

Kelias iš daugelio, labiausiai dėmesio vertas funkcijas, aptarsime žemiau.

1.       Turbo grilis yra skirtas dideliems mėsos gabalams kepti. Tiems, kurie taupo laiką, tačiau nori pagaminti sudėtingus patiekalus.

2.       Gaminimas garuose. Tai yra funkcija, kuri sukurta 100 % gaminti garuose. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori paruošti sveikus ir skanius patiekalus. Orkaitė leis rūpintis ne tik savo sveikata, tačiau ir figūra.

3.       Multicooking. Funkcija, kuri leidžia vienu metu gaminti net iki 4 skirtingų patiekalų, tačiau išvengti jų aromato susimaišymo.

4.       Termoventiliuojamas kepimas + garai. Programa, kuri padeda troškinant maistą – jį apskrudinti. Koks rezultatas? Minkštas viduje ir traškus išorėje.

5.       Desertų funkcija. Ji automatiškai parenka geriausią temperatūrą ir gaminimo režimą bet kokio tipo desertui (sausainiams, pyragams ir kt.). 

Franke buitinė technika – tiems, kurie ne tik nori gaminti, tačiau ir tiki, kad su gera įranga – iš mėgėjo galima lengvai tapti profesionalu.


KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V