Navigation
8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Dovanų idėjos moterims

2023-03-06

Nustebinti mylimą moterį nereikia progos. Tai – faktas. Taip, gimimo dienos, mamos dienos proga, taip pat minint metines bei kitų švenčių metu, miela dovana – tikrai sušildo širdį. Tačiau kai praktiškas ir moteriai reikalingas daiktas yra įteikiamas be jokios priežasties – tai dažniausiai suteikia jai dar daugiau džiaugsmo.

O ką dovanoti moterims? Svarbiausia, žinoma, tai – ko joms reikia. Šiame straipsnyje aptarsime kelias idėjas, kurios tinka labai įvairioms dailiosios lyties atstovėms. Tikimės, kad rasite tai, kas tiks ir patiks Jūsų mamai/dukrai/žmonai/draugei...


Geriausia dovana ta, kuri yra novatoriška, kurią turi reta ir kuri – universali, tai yra – tinka daugeliui. TOP dovanos, kurios tikrai nudžiugins kiekvieną, gali būti:

 • iPhone 14 telefonas, kuris patiks kiekvienai išmaniai moteriai, kuri nori būti įvykių centre. Tiesa, ne ką mažiau svarbu tai, kad šio telefono kamera yra tokia pat puiki kaip ir profesionalaus fotoaparato. Priekinė kamera siekia net 12 MP, tad patenkins net ir pačios išrankiausios asmenukių karalienės poreikius.
 • Norinčios kasdien atrodyti puikiai, kaip ką tik iš kirpyklos – geras pasirinkimas yra Dyson plaukų džiovintuvas, kuris šiuo metu yra ant bangos. Net 4 džiovimo lygiai padės ne tik pasirūpinti drėgme, tačiau taip pat ir suformuoti šukuoseną namuose. Tinka toms, kurios tiki, kad tobulumas egzistuoja. Dyson – puikus to įrodymas.
 • Mėgstančioms kavą – visada geras pasirinkimas yra kavos aparatas, ypač, modelis DELONGHI ECAM 350.55.B. Profesionalus kavos ruošimo aparatas – Jūsų namuose, svarbiausia, už prieinamą kainą. Svarbus šio modelio privalumas – automatinė pieno putojimo sistema LatteCrema, kuris leis mėgautis nuostabia, gaivia ir svarbiausia – puria kava kiekvienam.
 • Dar viena TOP prekė, kuri tikrai patiks daugeliui moterų, ypač šeimininkutėms, yra Dyson V11 ABSOLUTE SV28 dulkių siurblys. Dulkių siurblys–šluota padės be jokio vargo palaikyti tvarką namuose. Baterijos veikimo laikas siekia iki 1 valandos, tad be jokio vargo, vienu kartu išsiurbsite visus kambarius. Žinoma, svarbiausia, kad Dyson siurblys yra galingas, tad greitai pasirūpinsite labai įvairiais namų paviršiais įskaitant kilimą.

Visos aptartos TOP dovanos – novatoriškos, neseniai pasirodžiusios rinkoje ir dažniausiai gebančios pavergti kiekvienos širdį. Jeigu jos yra per brangios, ieškote kažko paprastesnio – žemiau pateikiame dar vieną sąrašą. Jame pateikti universalių dovanų pavyzdžiai, tinka daugeliui, ypač pasiteisina tuomet, kai labai gerai nepažįstate konkretaus žmogaus.

Dirbančioms ir visada naršančioms internete patiks planšetinis kompiuteris. Šiuo metu itin dėmesio verti yra du modeliai: LENOVO IDEATAB M10 HD (2ND GEN) 10.1 ir SAMSUNG GALAXY TAB S8 8GB 128GB GRAY WIFI+5G.

 • LENOVO IDEATAB M10 HD (2ND GEN) 10.1 yra tobulas pasirinkimas kiekvienai moteriai, kuri siekia būti išmani, kad ir kur eina. Akis traukia ne tik skoningas dizainas, tačiau ir gana maži matmenys: 241,54 x 149,38 x 8,25 mm. Operatyvioji atmintis siekia net 2 GB (RAM), tad galėsite atsisiųsti daugelį norimų programėlių, kurios leis Jums būti įvykių centre. Kadangi operacinė sistema yra Android 10.0 – be jokio vargo galėsite atsisiųsti daugelį programėlių visiškai nemokamai. Dar vienas svarbus šio planšetinio kompiuterio privalumas yra ličio polimerų (Li-Po) baterija, kuri talpi, tad leis naršyti arba žiūrėti filmus ilgai be krovimo pertraukos.
 • SAMSUNG GALAXY TAB S8 8GB 128GB GRAY WIFI+5G. yra dar vienas dėmesio vertas  modelis, kuris tikrai patiks kiekvienai moteriai. Svarbus šio planšetinio kompiuterio privalumas yra aukštos kokybės kamera 13 + 6 MP, kuri leis kasdien įamžinti pačias gražiausias savo gyvenimo akimirkas ir dalintis jomis socialiniuose tinkluose. Operatyvioji atmintis siekia net 8 GB (RAM), tad filmuokite, fotografuokite ir išsaugokite kasdieninius nuotykius.

Jeigu planšetinis kompiuteris negebės patenkinti tos moters, kuriai bus skirta dovana, poreikių – tuomet siūlome pagalvoti apie nešiojamą kompiuterį, kuris šiais laikais reikalingas kiekvienai ir kiekvienam. Taip pat aptarsime du itin šiuo metu dėmesio vertus modelius.

 • Kai norima padovanoti išmanumą – dėmesio vertas yra APPLE MACBOOK AIR 13” APPLE M1 8C CPU, 7C GPU/8GB/256GB SSD/GOLD/INT modelis. Ekrano raiška siekia net 2560 x1600 (QHD), tad tai puikus pasirinkimas ne tik darbui, tačiau ir filmų žiūrėjimui. Esame tikri, kad daugeliui moterų patiks šis modelis, kadangi jis atrodo nuostabiai, auksinės spalvos ir kvepia prabanga. Bus gera išsitraukti jį viešose vietose, tai taps Jūsų įvaizdžio dalimi.
 • Kitas lengvo dizaino, skoningas modelis yra ASUS ZENBOOK 14X OLED UX5401EA-L7107W I5-1135G7/8GB/512GB SSD/WIN11 PINE GR kompiuteris. Net 4 procesoriaus branduoliai užtikrins, kad jis veiks greitai ir patenkins net ir profesionaliai naršančios moters poreikius.

Nešiojamas kompiuteris yra ilgaamžė dovana, kuri tikrai patiks kiekvienai. Abu mūsų aptarti modeliai yra lengvi, tad gali būti kiekviename žingsnyje, kad ir kur moteris eina.

Jeigu moteris, kuriai yra ieškoma dovana – tikra namų karalienė ir jai svarbu, kad būstas, kuriame ji gyvena – būtų tobulas iki mažiausių smulkmenų – siūlome susipažinti su išmaniais įrenginiais, kurie keičia gyvenimą, daro jį kur kas paprastesniu. Aptarsime kelias prekes, kurios nepalieka abejingų ir tinka kaip dovana ne tik moteriai, tačiau ir vyrui.

 • Viena iš opcijų gali būti išmaniosios ir Wi-Fi reguliuojamos rozetės. Dėmesio verta išmanioji rozetė WI-FI 3680W, dviguba, su energijos matuokliu, TUYA / SMART LIFE, GOSUND, kuri net gali būti valdoma balsu (Amazon, Google, naudojant IFTTT). Kita dėmesio verta opcija yra WI-FI rozetė A8, 2300W 10A, su energijos matavimu, TUYA / SMART LIFE, NOUS. Ji taip pat gali būti valdoma balsu, veikia atsisiuntus  nemokamą aplikaciją Nous Smart Home. Šios rozetės gali atrodyti tik kaip smulkmenos, tačiau patogu, kad jas įjungti galima nuotoliniu būdu, taip pat bus paprasčiau pamatuoti suvartojamos energijos kiekius ir taip taupyti.
 • Jeigu moteris turi augintinių – siūlome susipažinti su Petkit linijos išmaniais gaminiais, kurie leidžia kur kas paprasčiau žiūrėti į daugelį mums įprastų kasdieninių darbų. Išmanusis gyvūnų dubenėlis PETKIT SMART PET FEEDER FRESH ELEMENT leis būti ramiu, kad augintinis visada gaus šviežio vandens bei maisto. Dėl 3 įmontuotų užraktų sistemos maistas išlieka šviežias ir sveikas. Dangčio ir durelių sandarinimo silikonas bei sausiklio dėžutė išlaiko maistą sausą, galima įdėti maistelio ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, jeigu išvykstate. Įmontuotas svorio jutiklis tiksliai matuoja, tad būsite tikras, kad gyvūnas negaus nei per daug, nei per mažai maisto.  Taip pat dėmesio vertas pasirinkimas toms, kurios myli gyvūnus, yra išmanioji gyvūnų girdykla-fontanas PETKIT SMART PET. Švelnus, meninis apšvietimas sukuria jaukią gėrimo vietą, taip pat nustatomas priminimas apie vandens trūkumą, tad būsite ramus, kad nepamirškite papildyti. Imituoja natūralų šaltinį, skatina smalsumą, tylus, naktį jūsų netrikdys triukšmas. Tai yra tobula dovana ne tik mylimai moteriai, tačiau ir jos augintiniui.
 • Kalbant apie namų išmanumą taip pat reikia nepamiršt ir dulkių siurblių, kurie gali padėti paprastus, gal kiek nuobodžius darbus kasdien atlikti kur kas paprasčiau, greičiau ir tikrai maloniau. Puiki dovana kiekvienai yra siurblys-robotas SAMSUNG VR30T80313W/WA. Naudodamiesi „SmartThings“ programėle, galite nuotoliniu būdu suplanuoti – kurie kada kambariai bus valomi, taip pat nustatykite draudimines zonas. Kitas dėmesio vertas pasirinkimas namų tvarkai palaikyti AENO RC2S. Valo net ir drėgnai, tad maksimaliai pašalinamos dulkės. Infraraudonųjų spindulių jutiklis leis išvengti roboto susidūrimo su įvairiomis kliūtimis, kurios yra kambaryje. Galingas japoniškas „Nidec“ variklis aptarnaus net ir didelius namų plotus, tokius, kuriuose yra vaikų bei gyvūnų. Plaukai, dulkės ir kiti nešvarumai – jam nėra problema.
 • Kalbant apie namų švarą taip pat būtinai norime paminėti, kad daugeliui moterų patiks ir langų valymo robotai, kurie itin pasitarnauja, kai namų langai yra labai dideli. Atskiro dėmesio yra vertas robotas HOBOT 368. HOBOT 368 programinė įranga apskaičiuoja valomą plotą, įmontuoti jutikliai nustato atstumą iki kraštų bei sukibimo jėgą su paviršiumi, todėl robotas nenukrenta. Jis dirbs, o moteris galės džiaugtis ramiai gerdama kavą ir žiūrėdama pro langą.

Jeigu namų priežiūros reikmenys neatrodo geras pasirinkimas – tokiu atveju siūlome susipažinti su įranga, kuri gali padėti namuose kurti kur kas daugiau jaukumo, ramybės, svarbiausia – pati, nereikalaudama iš moters jokių pastangų.

 • Namų jaukumui kurti geras pasirinkimas yra kvapų difuzoriai. STADLER FORM L-030 modelis tinka nedideliuose kambariuose, kvapas išsilaiko iki 4 savaičių. Svarbiausia rinktis Jums labiausiai patinkančius eterinius aliejus ir mėgautis SPA aromaterapijos ritualais namuose.
 • Taip pat puiki, dėmesio verta dovana yra oro valytuvai. PERENIO COLD PLAZMA EMITTER WITH COV CAPSULE leis būti ramiems, kad oras, kuriuo kasdien kvėpuojate – geriausios kokybės, tyras ir skanus. Išskiriami jonai turi didelę kinetinę energiją, kad suardytų teigiamai įkrautą išorinį žinomų koronavirusų membranos apvalkalą ir neigiamai įkrautą šių virusų RNR. Taigi, tai ne tik malonumo, tačiau ir sveikatos gerinimo priemonė.
 • Taip pat namų puoselėjimui geras pasirinkimas yra oro drėkintuvai, taip pat teigiamai veikia žmogų. Drėkintuvas ELECTROLUX EHU-5010 ultragarsinės technologijos pagalba suteikia švelnų ir stabilų vėsų rūką, kuris padidina oro drėgmę, nesugadindamas baldų ar grindų. Kvapų terapijos mėgėjams patiks aromatizatoriaus funkcija. Įpilkite kelis lašus eterinio aliejaus tam, kad sukurtumėte atpalaiduojančią atmosferą Jūsų poilsiui.

Galiausiai, moterims, kurios mėgsta gaminti, taip pat siūlomi įvairūs virtuviniai prietaisai.

 • Dėmesio verta virtuvinis kombainas  KENWOOD FDP65.820SI 0W22010074. Tai yra nerūdijančio plieno virtuvinis įrenginys, kuris vienas padės jums atlikti daugelį įvairių darbų ir gaminimą paversti tikru malonumu.
 • Arba toms, kurios nori gyventi sveikiau – geras pasirinkimas yra galinga kokteilinė  BOSCH MMB6172S. ThermoSafe stiklinis ąsotis yra su 3D srauto didinimo technologija. Ji suteikia atsparumą ekstremalioms temperatūroms. Kokteilinės talpa yra 1,5 litro, tad tikrai gana talpi, vienu metu galėsite pagaminti net kelis kokteilius.

Tikimės, kad šis mūsų sąrašas Jums yra naudingas ir rasite tokią dovaną, kuri mylimai moteriai ne tik patiks, tačiau taip pat ir bus kasdien naudojama. Juk geriausios dovanos yra tos, kurios – praktiškos. Tokias įsigyti siūlome pas mus.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V