8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Ausinės vaikams Energy Sistem Lol&Roll - ne tik pramogai, tačiau ir lavinimui

2022-08-19


Ar žinojote, kad muzika teigiamai veikia mūsų mąstymą? Taip pat ir lavina gebėjimus, skatina kūrybiškumą. Ne veltui klausytis muzikos siūloma ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams. Daugelis pediatrų teigia, kad net nėra didelio skirtumo – kokia muzika klausoma. Tikrai ne tik klasikinė – verta dėmesio. Svarbiausia – patinkanti.

Žinoma, vis dažniau vaikams siūloma klausyti ir podkastų, kurie gali padėti sužinoti naujus dalykus: istorinius faktus, menotyros šakas ir panašiai. O kaip klausyti, kad neblaškytumėte aplinkinių? Šios ausinės yra pilnai uždengiančios ausis, todėl maksimaliai izoliuoja trikdančius aplinkos garsus. Lol&Roll ausinės pritaikytos vaikams – stilingas, funkcionalus ir saugus pasirinkimas.

Avitela.lt prekybos vietoje galite įsigyti šias Energy Sistem Lol&Roll ausines:

Kuo šios ausinės išsiškiria iš kitų? Pirmiausia akis traukia dizainas. Natūralu, kad vaikams labai svarbu kasdien rinktis tokius akcentus, kurie puošia bei skoningai perteikia stilių. Ryškių spalvų ausinės – mėgstamas mažųjų pasirinkimas. Mūsų siūlomos ausinės Lol&Roll gali būti rausvos, oranžinės, šviesiai bei tamsiai mėlynų spalvų. O kokios Jums yra pačios gražiausios?

Kodėl šios ausinės yra skirtos vaikams? Tikrai ne tik dėl spalvų. Juk suaugusieji taip pat mielai rinktųsi tokius ryškius modelius, taip? Šios ausinės yra pilnai uždengiančios ausis, todėl maksimaliai izoliuoja kitus garsus, kurie yra aplinkui. Tai, kad jos yra skirtos vaikams – įrodo saugus, kontroliuojamas garsas. Daugelis tėvelių pergyvena, kad vaikai labai garsiai klausosi muzikos ir tai ilgainiui gali padaryti žalą jų klausai. Su Lol&Roll ausinėmis neteks dėl to nerimauti.  Ausinių gamyboje yra vaikams pritaikytos medžiagos ir taikomas garsumo ribojimas. Maksimalus garsumas yra ne daugiau nei 85 dB.Kodėl šios ausinės yra skirtos vaikams? Tikrai ne tik dėl spalvų. Juk suaugusieji taip pat mielai rinktųsi tokius ryškius modelius, taip? Šios ausinės yra pilnai uždengiančios ausis, todėl maksimaliai izoliuoja kitus garsus, kurie yra aplinkui. Tai, kad jos yra skirtos vaikams – įrodo saugus, kontroliuojamas garsas. Daugelis tėvelių pergyvena, kad vaikai labai garsiai klausosi muzikos ir tai ilgainiui gali padaryti žalą jų klausai. Su Lol&Roll ausinėmis neteks dėl to nerimauti.  Ausinių gamyboje yra vaikams pritaikytos medžiagos ir taikomas garsumo ribojimas. Maksimalus garsumas yra ne daugiau nei 85 dB.

Siekiant didesnio ausinių dėvėjimo patogumo galima nuimti garso kabelį. Taip išvengsite susipainiojimo laiduose šokant ar judant. Tiesa, šios ausinės – ne tik garso sklaidos priemonė. Jos taip pat skatina bendravimą. Tam puoselėti yra skirtas mikrofonas, kuris yra integruotas pačiose ausinėse. Žinoma, tinka ne tik bendravimui, tačiau ir mokymuisi.

Taip pat prie kiekvienų ausinių yra pridedamas ir kartoninis žaislas, kuris leis vaikui sukurti pačiam tokį muzikinį personažo charakterį, kuris artimiausias jo širdžiai. Tai lavina fantaziją ir tuo pačiu skatina kuo daugiau kurti, pamilti muziką. .


KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V