Navigation
8 700 38500

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

Audio Technica ATH-M50xBT2 ir ATH-M20xBT ausinės: garsui, kuris leis „patirti“ muziką

2022-09-29

Ieškote ausinių, kurios tinka ir muzikos klausimui, ir pokalbiui per Skype? Aptarsime du modelius, kurie šiuo metu įvardijami kaip vieni profesionaliausių, tačiau tinka ir buitiniams poreikiams bei darbams.


Audio Technica ATH-M50xBT2 ausinės

Belaidės ausinės – geriausias pasirinkimas tiems, kurie daug juda arba tiesiog mėgsta patogiai klausytis muzikos ir nesukti galvos dėl laidų, kuriuose galima susipinti. Šiuo metu vis daugiau dėmesio sulaukiantis ATH-M50xBT2 belaidžių ausinių modelis – inovacija, kuri leis visiškai kitu kampu pasižiūrėti į muzikos, podcastų bei kitų įrašų klausimą.

ATH-M50xBT2 ausinės yra modelio ATH-M50x „tęsinys“. Nors pirmtakas – vertinamas, taip pat džiugina kokybe, tačiau BT2 papildinys leis Jums atrasti dar daugiau garso galimybių bei funkcijų. Abu modeliai – išlaikę itin aukštos kokybės boso dažnius, kurie padeda ne tik girdėti muziką, tačiau pajusti ją. Svarbiausia, kad ausinės – universalios. Jokio skirtumo, ar norite klausytis muzikos, diskusijų, ieškote klausymo priemonės konferenciniam skambučiui – ATH-M50xBT2 tikrai atitiks Jūsų poreikius.

·       Aiškus garsas

ATH-M50xBT2 ausinės skleidžia M50x studijinį garsą. Tai reiškia, kad galėsite klausyti muzikos per jas, tačiau jaustis – tarsi esate koncerte.

·       Skambučių kokybė

Jeigu ausinės Jums yra reikalingos bendravimui – šios tikrai nenuvils. Jose integruoti dvigubi mikrofonai, todėl galite būti ramus dėl aiškaus garso bei patikimo ryšio. Jose taip pat yra integruotas Amazon Alexa balso asistentas.

·       Ilgai tarnaujantis akumuliatorius.

Dar vienas svarbus šių ausinių privalumas – ilgaamžis akumuliatorius, kuris leis jums net 50 valandų nepertraukiamai mėgautis įrašais.

·       Suasmeninimas

ATH-M50xBT2 ausinės suteikia galimybę jas suasmeninti atsisiuntus  „AT Connect“ programą. Reguliuokite EQ, keiskite dešinės arba kairės ausinių garsumo kokybę, keiskite, pagal poreikius, ausinių asistento balsą bei atlikite daugelį kitų funkcijų, kurios pritaikytos Jums.

·       Nuolatinis tobulėjimas

Audio Technica ATH-M50xBT2 ausinių modelis – naujas požiūris į, atrodo, tokį paprastą daiktą kaip ausines. Jos yra:

 • Belaidės, tad patogu nešioti kasdien;
 • Ausinės yra suderinamos su aukštos kokybės LDAC ir AAC kodekais;
 • Žinoma, ne ką mažiau svarbu yra tai, kad jos – stilingos;
 • Mikrofoną galima nutildyti vos vienu mygtuko paspaudimu;
 • Vienu metu galima palaikyti ryšį net su dviem Bluetooth įrenginiais;
 • Speciali ausinių konstrukcija leidžia maksimaliai izoliuoti aplinkos garsą;
 • Profesionalios ausinės – patogios, taigi, net jeigu jas dėvite visą dieną, galite būti ramus – neteks patirti jokio diskomforto;
 • „Google Fast Pair“ padeda greitai susieti ausines su „Android“ išmaniuoju telefonu ar kitu įrenginiu.

Audio Technica ATH-M50xBT2 – universalios, tad tinka kiekvienam, kuris ieško ilgaamžių ir komfortu džiuginančiu modelių.


Audio Technica ATH-M20xBT ausinės

Pigesnė alternatyva yra minėtos Audio Technica ATH-M20xBT ausinės. Galima sakyti, kad ATH-M50xBT2 yra ATH-M20xBT tęsinys. Tiesa, tai tikrai nereiškia, kad ATH-M20xBT yra prastas pasirinkimas. Ne. Vien tai, kad jos buvo tobulinamos – geriausias įrodymas, kad atitiko daugelio žmonių, kurie mėgsta kokybę, poreikius.

Audio Technica ATH-M20xBT belaidės ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta aukštos kokybės garsą, žemus dažnius ir patogumą.

Kuo jos dar yra tokios ypatingos?

 • Ausinės turi kelių taškų derinimo funkciją ir dėl to galima vienu metu Bluetooth prijungti prie dviejų įrenginių;
 • M20xBT ausinės gali būti nepertraukiamai naudojamos net iki 60 valandų. Kaip jau minėjome – patobulintas modelis ATH-M50xBT2 pilnai pakrautas veikia 50 valandų, tad pirmtakas šiuo atveju laimi;
 • Ausinės ATH-M20xBT yra labai patogiai valdomos. Svarbiausi mygtukai skirtingoms funkcijoms atlikti yra kairėje ausinėje. Jais galite valdyti ne tik garsumą, tačiau ir skambučius, garso kokybę...;
 • Komplekte taip pat pridėtas 1,2 metrų laidas, kuris leidžia šias belaides ausines naudoti kaip laidines. Jeigu tik norite ir jeigu tai Jums yra patogiau;
 • Šių ausinių konstrukcija taip pat padeda puikiai izoliuoti aplinkinius garsus. Tai yra labai svarbi funkcija ir tokiu atveju, kai kalbate telefonu, ir tokiu atveju, kai klausote geros muzikos ir nesinori, kad aplinkiniai garsai blaškytų.

Kuris iš mūsų aptartų modelių labiausiai tinka Jums? Rinkitės pats, kadangi abu variantai – tikrai atitiks Jūsų lūkesčius. Mes tuo tikri.


KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V