Mąstau ekologiškai – gyvuoju!

Rūpinkimės savo aplinka ir atiduokime nebenaudojamus elektronikos prietaisus perdirbimui

  • Pasinaudokite nemokama seno prietaiso išvežimo galimybe mūsų darbuotojams pristatant naują Jums į namus (t.y. mūsų parduotuvėse nusipirkus šaldytuvą, skalbimo mašiną ar kt. Ir užsisakius pristatymo paslaugą) Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus ir Kretingos miestuose. Pastaba! Negalioja perkant internetu!
  • Taip pat kviečiame registruotis senos/nebenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos nemokamam išvežimui Kauno ir Klaipėdos miestuose (miesto ribose).

Registracija nemokamam senų prietaisų išvežimui:

Jums tereikia užsiregistruoti mūsų sistemoje ir mes formoje pateiktos surinkimo dienos rytą su Jumis susisieksime ir patikslinsime atvykimo laiką.

Registracijos forma

Nemokamo išvežimo registracijos taisyklės:

  1. Atiduodama išvežimui elektros ir elektroninė įranga turi būti pilnos komplektacijos pvz.: šaldytuvas su kompresoriumi ir t.t.
  2. Atiduodama išvežimui 1 vnt. ir daugiau stambios elektros ir elektroninės įrangos vienu iškvietimu (pvz.: Šaldytuvas; šaldytuvas ir skalbimo mašina; šaldytuvas, virdulys ir baterijos; ir pan.)
  3. Atiduodama išvežimui 5 vnt. ir daugiau smulkios elektros ir elektroninės įrangos vienu iškvietimu (pvz.: virdulys, trintuvas, radijas, telefonas, baterijos arba 2 telefonai, skrudintuvas, virdulys, kavos aparatas  ir pan.)
  4. Baterijoms/akumuliatoriams ir dujošvytėms lempoms galite registruoti atskirą iškvietimą tik jei  sukaupėte 50 vnt. ir daugiau baterijų/akumuliatorių ar 50 vnt. ir daugiau dujošvyčių lempų.
  5. Nurodytą dieną mūsų darbuotojams atvykus surinkti elektros ir elektroninės įrangos ji turi būti paruošta išvežimui t.y. atjungta ir atkraustyta nuo kitų daiktų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V