AKCIJOS „Rink žingsnius – gauk nuolaidas“ TAISYKLĖS

 1. AKCIJOS ORGANIZATORIUS
  1.1. UAB „Avitelos prekyba“ juridinio asmens kodas 142054984, buveinės adresas Taikos pr. 15, Klaipėda (toliau – Organizatoriu), organizuoja akciją „Rink žingsnius – gauk nuolaidas“ (toliau – Akcija), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).
 1. AKCIJA
  2.1. Akcijos trukmė:
  2.1.1. Akcija vyksta nuo 2022-06-01 iki 2022-08-31 (imtinai) www.avitela.lt ir www.elektromarkt.lt internetinėse parduotuvėse ir fizinėse parduotuvėse, kurių sąrašas pateikiama čia: https://avitela.lt/parduotuves

2.2. Akcijos sąlygos:
2.2.1. Pirkdami prekes pažymėtas Akcijos ženklu, galite pasinaudoti specialia nuolaida jei savo išmaniajame įrenginyje turite žingsnių skaičiavimo programėlę (pvz. Google Fit, FitBit, Health ir kitas) ir esate susigeneravęs akcijos kodą (jį susigeneruoti galite čia: 
www.avitela.lt/rink-zingsnius). Kodą gautai nuolaidai galite panaudoti pirkdami fizinėse parduotuvėse (pasakykite jį konsultantui) ir elektroninėse parduotuvėse (atsiskaitant už prekes suvesdami kodą)
2.2.2. Už 120 000 žingsnių gaunate 5% nuolaidą, už 180 000 – 10% nuolaidą, už 300 000 – 15% nuolaidą (tik buitinei technikai). Skaičiuojamas tik žingsnių kiekis, kuris buvo pasiektas per 30 dienų laikotarpiu 2022 m. nuo birželio 1 d. iki liepos 31 d.
2.2.4. Vieno apsipirkimo metu galite pasinaudoti tik viena nuolaida ir atsiskaitant tik už Akcijos ženklu pažymėtas prekes. Nuolaidos nesumuojamos.
2.2.5.Visą informaciją apie vykstančią akciją galima rasti interneto svetainėje www.avitela.lt arba www.elektromarkt.lt. Visus su akcija susijusius klausimus galima siųsti el. paštu [email protected]  Telefonas pasiteirauti – 8 700 38500 (darbo dienomis nuo 09:00 iki 16:00 val.)

 1. GINČŲ NAGRINĖJIMO TVARKA
  3.1. Visus skundus susijusius su Akcija nagrinėja Organizatorius.
  3.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti el. paštu 
  info@avitela.lt
  3.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo skundo gavimo dienos.

 1. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
  4.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų valdytojas yra Organizatorius. Organizatorius įsipareigoja laikytis konfidencialumo. Akcijos dalyvių asmens duomenys nebus teikiami jokiems duomenų gavėjams.
  4.2. Pirkėjo pasirinkimas generuoti Akcijos kodą internetinėje svetainėje 
  www.avitela.lt/rink-zingsnius yra laikoma dalyvio sutikimu dalyvauti akcijoje.
  4.3. Akcijos metu Akcijos dalyvių sutikimu surinkti asmens duomenys (vardas ir el. pašto adresas) bus naudojami Akcijos vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais (jei Akcijos dalyvis išreiškia atskirą sutikimą gauti Organizatoriaus naujienlaiškius).
  4.3. Jei Akcijos dalyvis išreiškia sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais, jo pateiktus asmens duomenis Organizatorius saugos 3 metus nuo paskutinio aktyvaus veiksmo (aktyvus veiksmas – tai: sutikimas gauti naujienlaiškį, prisijungimas prie savo paskyros, jei Akcijos dalyvis tokią turi, arba naujienlaiškio atidarymas). Jei Akcijos dalyvis išreiškia sutikimą tik dėl žaidimo Taisyklių, jo pateiktus asmens duomenis Organizatorius saugos Akcijos laikotarpiu ir 30 dienų pasibaigus Akcijai. Pasibaigus nurodytiems terminams, duomenys bus sunaikinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.
  4.4. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
  4.5. Akcijos dalyvis patvirtina, kad yra supažindintas su teise žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą, teise prašyti, kad duomenų valdytojas leistų susipažinti su Akcijos dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą, teise nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi ar bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti savo asmens duomenis, paspausdamas atsisakymo nuorodą atsiųstame el. laiške arba pranešdamas apie tai el. pašto adresu 
  [email protected],  taip pat teise į duomenų perkeliamumą. Duomenų valdytojas gali nesudaryti Akcijos dalyviams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat Akcijos dalyvio ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.
  4.6. Jei pastebėjote šių Taisyklių neatitikimą, saugumo spragą mūsų interneto svetainėje ar turite kitų klausimų, kreipkitės į mus vienu iš jums patogių būdų: paštu UAB Avitelos prekyba, Taikos pr. 15, 91135 Klaipėda; tel. nr. 8 700 38500 ; el. paštu 
  [email protected].
 2. ATSAKOMYBĖ
  5.1. Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, įskaitant, bet neapsiribojant prekių įsigijimu Akcijos metu..
  5.2. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu.
 3. KITOS SĄLYGOS
  7.1. Visi asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
  7.2. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
  7.3. Organizatorius turi teisę bet kuriuo metu keisti Akcijos taisykles ir (ar) nutraukti, informuodamas apie tai tuo pačiu būdu, kaip buvo paskelbtos šios Akcijos taisyklės.

  7.4. Su Akcijos taisyklėmis iki Akcijos pabaigos galima susipažinti interneto svetainėje www.avitela.lt/rink-zingsnius

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V