Išsirinkote Jums reikalingą ir patinkantį elektroninį prietaisą? Jei taip, Jums nebūtina atvykti  į vieną  iš  mūsų parduotuvių.  Tiesiog prisijunkite prie mūsų elektroninės  parduotuvės  ir prekę  įsigysite neišeidami iš namų. Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes, pasirinkus pristatymą kurjeriu, pristatome į bet kurią Lietuvos vietą per 1-3 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB „Avitelos prekybą“ sąskaitą. Dėl tikslaus pristatymo laiko su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefonu pristatymo dieną. 

Pristatymo kainos

Pristatymo būdasPristatymo mokestis
 
Pristatymo mokestis
stambiagabaritėms prekėms*
Užnešimo paslauga
Pristatymas su kurjerių tarnyba į namus3,99 €7,99 €12,49 €
Atsiėmimas LP Express 24 terminaluose2,99 €neteikiamaneteikiama
Atsiėmimas DPD pickup terminaluose2,99 €neteikiamaneteikiama
Atsiėmimas Omniva terminaluose2,99 €neteikiamaneteikiama
Atsiėmimas Avitela parduotuvėse

nemokamas

nemokamas

neteikiama
Pristatymas į Kuršių neriją17,99 €17,99 €neteikiama

Stambiagabaritinės prekės - televizoriai, šaldytuvai, šaldikliai, skalbyklės, viryklės, indaplovės, džiovyklės, orkaitės.

Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką 1val. tikslumu būsite informuoti SMS žinute.

UŽNEŠIMO SĄLYGOS: Prekę (-es) sveriančią (-ias) iki 31 kg. kurjeris užneša iki Jūsų durų be papildomų mokesčių. Neužsisakius prekės (-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią (-ias) prekę (-es) iki Jūsų nurodyto namo. Neužsakius paslaugos kurjeris atvažiuoja vienas ir neturi galimybės užnešti stambiagabaritinės prekės. SVARBU! Prekės užnešimo paslauga yra vykdoma tik darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:00 val.

  • Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje Jūsų patogumui didelių gabaritų ir/ar prekei (-ėms) sveriančiai (-ioms) daugiau nuo 31 kg iki 80 kg teikiama užnešimo iki durų paslauga už papildomą 12,49 € mokestį už kiekvieną prekės vienetą. Apie šią papildomą paslaugą būsite informuoti ir galėsite ją užsisakyti pateikdami užsakymą.

*Užnešamos visos to kliento prekės.

Prekių atsiėmimas iš Avitelos parduotuvės

Miestuose, kuriuose yra „Avitelos“ parduotuvė, galima atsiimti elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes. Prekės atsiėmimo iš jums patogiausios Avitelos parduotuvės paslauga yra nemokama, kai prekių krepšelio suma yra didesnė nei 20 €. Jei sutinkate atsiimti techniką mūsų parduotuvėse, Jūsų užsakymo pristatymas į atitinkamo miesto parduotuvę gali užtrukti iki 7 darbo dienų. Apie galimybę nupirktas Prekes atsiimti mūsų parduotuvėje informuojame prieš suformuojant pirkimo dokumentą.

Atsiimti parduotuvėje galima tik perkant prekių už ne mažiau nei 20 €.

Prekių atsiėmimas iš LP Express 24 terminalų

Tai patogu, nes pasiimti prekę iš LP Express 24 terminalo galite bet kuriuo paros metu bet kurią savaitės dieną.

Apie pristatytą siuntą Jūs būsite informuotas SMS žinute, kurioje bus nurodyti PIN kodai, su kuriais galėsi atsiimti savo siuntą.

Prekes į LP Express terminalą pristatome ir šeštadieniais (terminalų sąrašas, į kuriuos vyksta pristatymas šeštadieniais).

Prekių atsiėmimas iš DPD pickup terminalų

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Pickup siuntų taške ar terminale. DPD Pickup siuntų terminalai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę. Skirtingų DPD Pickup siuntų taškų darbo laikai gali skirtis, todėl prieš vykstant atsiimti siuntos, rekomenduojame pasitikslinti.

Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu.

Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

DPD pickup siuntų taškai

Apmokėjimo už prekes būdai

Išsamesnę informaciją rasite aprašyme „Apmokėjimo būdai“.

SVARBU!  Pristatymo išlaidos į elektroninėje parduotuvėje nurodytą prekės kainą nėra įskaičiuotos.
Prekių pristatymo suma bus pridėta prie prekių krepšelio vertės.

Prekių atsiėmimas

Priimdami pristatytas prekes, patikrinkite siuntos (pakuotės) būklę, įsitikinkite ar pakuotė nedeformuota, nepažeista. Galimi siuntos pakuotės pažeidimai gali būti tokie kaip nenaturalūs pakuotės įlinkimai, įplyšimai, gilūs įdubimai, įdūrimai, sugniuždyti pakuotės kampai, sudrėkusi pakuotė ar likusios išdžiūvusios drėgmės žymės, bet kokie kiti nekokybiškos pakuotės požymiai. Jeigu kyla įtarimų, kad pakuotė buvo pažeista, deformuota, nepasirašykite ant siuntos dokumentų ir siuntą atiduokite atgal kurjeriui. Jeigu pakuotė tvarkinga, tada pasirašykite sąskaitoje faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Pasirašytas dokumentas, tai įrodymas, kad tvarkingos prekės buvo pristatytos būtent Jums.

Prekių grąžinimas ir pakeitimas

Kai pirkėjas atsisako priimti nebrokuotas pristatytas prekes, jis privalo apmokėti prekės grąžinimo mums pristatymo išlaidas.

Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą ir pakeitimą rasite čia.

Jei turite pageidavimų ar pastabų dėl prekių  pristatymo paslaugų - prašome kreiptis el.paštu arba tel.: 8 700 38500.

Būtinai atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus.

ekspertų konsultacija: 8 700 38500

8:00 - 20:00
I-VII