Prekės nr.: PR000125880
399,00 €

Dėmesio! Paskutinis vienetas!

 • Atidaryta arba neoriginali pakuotė
 • Prekė buvo eksponuojama
 • Įeina visi priklausantys priedai
 • Pilna garantija

Svarbu užsisakyti kartu • Jeigu prekė yra Jūsų pasirinktoje parduotuvėje atsiimkite ją per 29 min tik už 5€ mokestį.
 • Pristatymas į namus: 1-3 d.d.
 • Pristatymas į paštomatą: 1-3 d.d.
Prekės modelis R3
Gamintojo garantija, mėn. 24
Komplektacija 7 rinkiniai mikropluošto šluosčių (14 vnt.)
Papildoma informacija ·Maksimalus darbo laikas 2 val., po to duoti 30 min. pailsėti.
Valdymas Išmaniaja programėle/nuotoliniu valdymo pulteliu
Tipas Langų valymo robotas
Baterijos veikimo laikas Iki 2 h
Spalva Balta
Valymo tipas Sausas ir drėgnas
FuzzyLogic sistema ·Pririšti apsauginį lyną virš dirbamo ploto.

Naujausias langų valymo robotas Hobot R3

Naujausis langų valymo robotas Hobot R3 priklauso pasauliniam lyderiui ir specializuotam prekės ženklui iš Taivano „HOBOT Technology“. Langų plovimo robotas turi naujovišką ploną korpusą, patogų daugiafunkcinį valdymą ir profesionalų požiūrį į langų valymą. Langams skirtas robotas turi išskirtinį modulį, kuris pirmiausia atsakingas už langų plovimo efektyvumą – tai yra dvigubas automatinis plovimo skysčio purkštuvas. Roboto antgalis skystį purškia ne didesniais kaip 15 mikrometrų skersmens lašeliais ir dėl to nešvarumai gerai nuvalomi. Patogesniam valdymui, korpuse sumontuotas įjungimo mygtukas, tačiau galima valdyti ir su išmaniojo telefono programėle, ir su nuotolinio valdymo pultu. Langų valymo robotas gali dirbti su nestandartiniais (apvaliais arba ovaliais) langais, nuvalyti įvairų lygų paviršių, įskaitant plyteles su siūlėmis iki 15 mm pločio. Hobot R3 turi įmontuotą akumuliatorių, kuris veikia kaip apsauga nuo kritimo elektros dingimo atveju.

Galingas variklis

Hobot R3 didelio našumo vakuuminis variklis be šepetėlių ir metalinis ventiliatorius užtikrina tvirtą paviršiaus sukibimą, ilgą tarnavimo laiką, didelį patvarumą ir tylesnį veikimą. Variklis nuolat palaiko didelę fiksavimo jėgą prie paviršiaus, o tai atitinkamai yra svarbus valymo kokybės aspektas.

Daugiafunkcinis valdymas

Hobot R3 valdomas išmaniaisiais telefonais, kurie palaiko iOS ir Android operacines sistemas. Norėdami valdyti, turite atsisiųsti ir įrenginyje įdiegti patentuotą programą „HOBOT“. Į Hobot R3 pakuotę įeina įprastas valdymo pultas su jam skirtomis baterijomis.

Efektyvumas

Hobot R3 turi 2 išskirtinius valymo diskus su mikropluošto antgaliais, kurie tarnauja kaip varomieji ratai. Hobot R3 gali nepalikdamas pėdsakų laisvai ir sklandžiai judėti ant lango, veidžrodžio ar plytelių paviršiaus. Norint vėl paleisti robotą, mikropluošto šluostes, kurių komplekte yra 14, reikia pakeisti švariomis, o tai užtruks tik minutę. Plovimas visada vyksta 2-3 etapais: iš pradžių paprastas pavalymas, o paskui paviršius trinamas poliravimo režimu.

Tinkamas berėmiems langams

Naujasis HOBOT su slėgio aptikimo ir pasikeitimo detektoriumi automatiškai pasuka robotą atgal, kai pasikeičia vakuumo slėgis. Ši sistema apsaugo robotą nuo kritimo dirbant ant berėmių langų, ar veidrodžių.

Kompaktiškas dizainas

Naujasis Hobot R3 dizainas pasižymi aptakiomis linijomis ir plonesniu korpusu. Tai ploniausias Hobot langų valymo robotas. Jo mažas aukštis leidžia jį naudoti prancūziškuose balkonuose ir languose su grotelėmis.

Kitų paviršių valymas

Hobot R3, kaip ir ankstesni modeliai Hobot 388/368, naudoja galingą variklį, kuris nesumažina vakuumo galios, net kai paviršius nėra visiškai lygus. Šis langų valymo robotas nesunkiai nuvalys ne tik langus ir veidrodžius, bet ir plyteles, mozaikas ar net plaunamas sienas.

Saugumas

Prieš atlikdamas tam tikrą užduotį, Hobot įvertina visas savo funkcijas, jutiklius ir aplinką, kad užtikrintų saugų veikimą ir maksimalų našumą. O didžiulė traukos jėga patikimai laikys robotą ant lango. Nepertraukiamo maitinimo sistema (UPS) apsaugo robotą nuo kritimo dar 20 minučių net ir dingus išoriniam maitinimui. Robotas turi 4,5 m ilgio apsauginę virvę, kuri yra būtina, norint apsaugoti robotą dirbant už lango nuo 2 aukšto ir aukščiau. Taigi galite būti tikri, kad susiklosčius nenumatytoms aplinkybėms savo pagalbininką naudosite saugiai.

Maitinimo laidas

Hobot R3 aprūpintas 5 m. ilgio maitinimo laidu, leidžiančiu pasiekti net plačiausius ir aukščiausius langus. Jei pageidaujate, galite įsigyti prailginamąjį laidą ir padidinti atstumą iki 9 metrų ar daugiau. Gamintojas modelyje įrengė specialią maitinimo laido jungtį su metaliniu užraktu. Jis papildomai apsaugo robotą nuo nuolatinio besisukančio kištuko kontakto praradimo ir tarnauja kaip papildoma apsauga, jeigu robotas kristų nuo lango.

Patarimai prieš pradedant darbą:


·Pririšti apsauginį lyną virš dirbamo ploto.
·Paleisti nuo kairio viršutinio lango kampo, atitraukus nuo kraštų po 10 cm.
·Vengti tiesioginių saulės spindulių.
·Darbinė temperatūra turi būti ne mažesnė, kaip 15 °C.
·Nevalyti langų su robotu, jei yra įsisenėjusių nešvarumų.
·Maksimalus darbo laikas 2 val., po to reikia leisti 30 min. pailsėti.

Kompektacija:

 • 1 Hobot R3 langų valymo robotas
 • 1 Nuotolinio valdymo pultas su elementais
 • 14 mikropluošto šluosčių (7 komplektai)
 • 2 atsarginiai šluosčių žiedai
 • 2 atsarginiai purkštukai
 • 1 apsauginė virvė
 • 1 krovimo laidas (4m) su maitinimo bloku
 • 1 Hobot langų valymo skystis (220 ml)
 • 1 instrukcija (LT, LV, EE)
 • 3-jų metų garantija robotui, 2-jų metų garantija akumuliatoriui

Ši prekė yra šiose parduotuvėse:

I-V 10:00 - 21:00, VI 10:00 - 21:00, VII 10:00 - 21:00
I-V 10:00 - 19:00, VI 10:00 - 18:00, VII 11:00 - 16:00
I-V 10:00 - 21:00, VI 10:00 - 21:00, VII 10:00 - 21:00

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V