Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
416
813
Bendra informacija
Perlenkimo funkcija
24511
Pagrindinės savybės
Rekomenduojamas amžius
28027
Tipas
2434
Kita informacija
Spalva
363
Išmatavimai
išmatavimai
9999
10714

Vaikiški paspirtukai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Kuo daugiau laiko vaikas praleis lauke – tuo jis bus sveikesnis ir laimingesnis. O tai labai svarbu. Juk mažieji šiais laikais tikrai mažai juda. Padovanojus tinkamą transporto priemonę, esame tikri, kad norėsis judėti kur kas daugiau. Viena iš patrauklų galimybių yra vaikiški paspirtukai, kurie labiausiai traukia akis savo spalvingumu, tačiau, žinoma, džiugina ir patogiu judėjimu. Renkantis būtinai susipažinkite su paspirtuko techninėmis charakteristikomis. Tai padės rasti Jums labiausiai tinkamą judėjimo priemonę. Žinoma, rinktis turi vaikai, tačiau gerai, kai tėveliai pataria. Juk vaikiški paspirtukai yra įsigyjami ilgam laikui, tad reikia įvertinti kuo daugiau smulkmenų, kurios garantuos optimalią kokybę. Mūsų siūlomi vaikiški paspirtukai dažnai parduodami su akcijomis, tad sekite pasiūlymus ir pasinaudokite geriausiomis galimybėmis.

Perkant internetu visada siūlome tartis su savo vaiku, kadangi jo poreikiai yra patys svarbiausi. Reikia skirti dėmesio ne tik stiliui, žinoma, kurį dažniausiai renkasi vaikas, tačiau ir dar kelioms kitoms smulkmenoms.

  • Tai yra gamintojas.
  • Maksimali apkrova.
  • Dizainas.
  • Perlenkimo funkcija.
  • Svoris.
  • Ir t.t.

Geras paspirtukas – tai ne tik kasdienė fizinė veikla, tačiau taip pat ir sveikata, kurios vaikui visada linkime kuo daugiau.

Ne elektriniai, o paprasti paspirtukai, kurie reikalauja fizinės jėgos jais važiuojant – labai naudingi Jūsų vaikui. Kiekvieną kartą juos naudodamasis mažasis sportuos ir tuo pačiu taip gerės jo fizinė bei psichinė būklė, jis geriau jausis. Galiausiai, tai yra labai patogi atstumų įveikimo priemonė.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V