Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai

Vaikiški dviračiai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 59 (4 puslapių)

Turbūt sutiksite, kad dviratis yra vienas svarbiausių daiktų vaiko gyvenime. Jis skatina daugiau judėti, žinoma, daugiau laiko praleisti lauke ir apskritai – kur kas geriau jautasis. Ne veltui yra sakoma, kad dviratis yra vaistas ir kūnui, ir sielai. Mūsų siūlomi dviračiai vaikams yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekvienas mažasis ras tai, kas jam labiausiai patinka. Tikrai taip, vaikas turi pats rinktis dviratį, kadangi tai yra jo transporto priemonę su kuria jis kasdien įveiks atstumus. Taigi, tėveliai gali būti labai geras patariamasis balsas, tačiau svarbiausia vaikui pačiam nuspręsti – koks judėjimas jam tinka labiausiai. Pildome savo katalogą aktyviai, kad kiekvienas rastų tokį, kuris jam patinka. Juk vaikiški dviračiai – galimybė tiesiog būti laimingesniu.

Prekinis vardas Globber siejamas su geriausia kokybe. Nuo dviračių iki paspirtukų bei kitų transporto priemonių, kurios leis Jūsų vaikams judėti laisvai ir tuo pačiu judėti kuo daugiau. Tai yra labai geros kokybės vaikiški dviračiai, ergonomiški, tad pritaikyti prie vaiko poreikių.

Mums svarbu savo klientams pasiūlyti geriausią kokybę, tačiau taip pat nepamirštame ir kainos, kuri daugeliui yra prioritetas. O jeigu pasiūlymai, kuriuos galite rasti pas mus, Jums netinka – visada siūlome sekti akcijas, kurios skelbiamos reguliariai. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui. Juk gera kokybė nebūtinai turi būti labai brangi ir mes tai galime Jums pasiūlyti. Svarbiausia yra skirti dėmesio smulkmenoms ir rastas dviratis tikrai patenkins Jūsų poreikius. O svarbiausia – Jūsų vaiko.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V