Stalo žaislai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)

Smagus laiko leidimas su šeima arba draugais – tai santykių stiprinimas. Žinoma, reikia rinktis tinkamas priemones, kurios gali padėti tuos santykius padaryti stipresniais. Viena iš galimybių yra stalo žaidimai, kurie leis ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir išmokti naujų dalykų, galbūt lavinti savo kūrybiškumą, galiausiai, galbūt gerinti atminti. Mūsų siūlomi stalo žaidimai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tokius, kurie jam įdomiausi. Visada verta išbandyti kuo daugiau variantų. Nuo tokių, kurie skirti žaidimams su vaikais, iki tokių, kurie yra skirti suaugusiems. Viskas – vardan smagaus laiko praleidimo, kuris tuo pačiu ir ugdo. Ne tik siūlome plačią pasiūlą, tačiau ir taikome nuolaidos pramogoms, tad susipažinkite su mūsų pasiūla.

Avitela.lt siūlomi labai įvairūs stalo žaislai, kurie tikrai patenkins asmeninius poreikius. Kainos, žinoma, taip pat yra labai įvairios. Jos prasideda nuo kelių eurų ir linksta link keliasdešimties. Viskas priklauso nuo to – kokie stalo žaislai Jums labiausiai tinka ir patinka.

Orientuodamiesi į labai skirtingų žmonių poreikius teikiame ir labai plačią pasiūlą, kuri, tikimės, kad Jums tiks ir patiks. Stalo žaislai, kurie siūlomi, yra:

  1. Konstruktorius.           
  2. Robotikos pradmenų rinkinys.          
  3. Rotikos pradmenų rinkinys.             
  4. Žaislai kiti.

Rinkitės kuo įmantresnius, kurie padės Jums ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau taip pat ir išmokti naujus dalykus.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V