Įvairūs žaislai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Žaislai vaikams yra reikalingi ne tik dėl to, kad jie smagiai praleistų laiką, tačiau ir dėl to, aks išmoktų naujų dalykų. Ne veltui mažieji auga su žaislais, kurie kasdien ugdo, lavina ir tuo pačiu parodo plataus pasaulio galimybes. Pas mus siūlomi žaislai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tokius, kurie labiausiai reikalingi jūsų vaikui arba kitam mažajam, kuris bus maloniai nustebintas. Nuo minkštų žaislų iki tokių, kurie skatina galvoti, juo dėlionių iki skirtų judėjimui. Pasiūla ne tik plati šiuo metu, tačiau vis labiau auga, vis labiau didinama. Taip skatiname suteikti galimybę vaikams kasdien džiaugtis tokiu žaislu, kuris jam kelia geriausias emocijas. Pasiūla – plati, o kainos – patrauklios ir tikrai prieinamos kiekvienam.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti net kelis žaislų  pristatymo būdus, tad rinkitės Jums labiausiai tinkamą:

  • Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.
  • Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.
  • Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

Gauti tai, ko Jums reikia yra ne tik paprasta, tačiau ir viskas – labai greitai. Orientuojamasi į skirtingų žmonių poreikius.

Žaisti galima ne tik labai smagiai, tačiau taip pat ir gana pigiai. Skirtingi žaislai, žinoma, kinta ir savo kaina. Avitela.lt žaislų kainos yra labai įvairios. Nuo kelių iki keliasdešimt. Rinkitės kokybę, kuri leis atrasti naujus kūrybinius plotus su žaislais.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V