Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Pagrindinės savybės
Tipas
1778
2089
Kita informacija
Medžiaga
20826
20835
Spalva
348
380
406
Išmatavimai
išmatavimai
10597
11244
12040
12083
12722
13070

Kepsninės

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 53 (3 puslapių)

Tik kepsninės gali leisti mėgautis išskirtinio kvapo bei skonio gaminiais, kurių paruošti kažkaip kitaip bus paprasčiausiai neįmanoma. Kadangi natūrali kaitra ir dūmų prieskonis suteikia maistui visai kitokį skonį. O šiuolaikinėse kepsninėse galima kepti ne tik mėsa, kas daugeliui bus įprasta, bet ir daugybę kitų produktų. Ir tik nuo kiekvieno fantazijos bei kulinarinių sugebėjimų priklausys, ką pavyks pagaminti. Kadangi galimybės yra neribotos. Mūsų siūlomos kepsninės internetu – labai įvairios, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tai, ko jam reikia labiausiai. Galiausiai, siūlome nuolaidas, kurios sumokėjus mažiau džiugins tokia pat gera kokybe kaip ir mokant pilną kainą. Sekite pasiūlymus ir pasinaudokite galimybe įsigyti kepsnines su kuriomis – patiekalai kaip iš restorano.

Kepsninių yra tikrai daug ir įvairių, todėl nesunkiai atrasite labiausiai patinkantį variantą.

Bet prieš renkantis vertėtų atsakyti į kelis klausimus:

Ką ir kaip planuojate gaminti? Ar tai bus vien tik šašlykai, o galbūt norėsite išbandyti ir visai naujus receptus? Ar planuojate gaminti tik nedidelėje kompanijoje, o gal teks kepti ir gausiam svečių būriui bei reikės atitinkamo dydžio kepsninės?

Mūsų parduotuvėje rasite pakankamai platų kepsninių asortimentą.

Elektrinis grilis bus naudojamas itin paprastai, kadangi jam nereiks jokio papildomo kuro ir užteks įrenginį įjungti į elektros lizdą.

Tuo tarpus tradicinis grilis bei kepsninė garantuos ne tik puikiai iškepusius bei apskrudusius gaminius, bet ir natūralų dūmų kvapą, kuris taip patinka daugeliui.

Galima rinktis iš skirtingų spalvų kepsninių, pradedant nuo įprastos juodos ir baigiant tokiomis ryškiomis kaip raudona ar prie gamtos derančia žalia.

Taigi, koks prekinis ženklas yra jūsų mėgstamiausias ir kiek esate pasiruošę investuoti į naują kepsninę?

Atsakykite sau į šiuos klausimus ir tuomet galėsite nesunkiai atrasti bei pasirinkti labiausiai tinkantį variantą.

Negalima išskirti nė vieno gamintojo.

Kadangi visų jų kepsninės sėkmingai atlieka savo funkciją, o pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių bei finansinių galimybių.

Mūsų parduotuvėje rasite tikrai gausų kepsninių pasirinkimą. Siūlome tokių gamintojų kepsnines kaip Kamado Bono, Texas Club ir kitų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V