Kas tai?

Tai išmanioji FASTLINK televizija, pirmoji Lietuvoje pradėjusi retransiuoti aukštos raiškos 4K kanalus. Šią paslaugą galima užsisakyti visose „Avitela“ ir „Elektromarkt“ parduotuvėse bei internetu avitela.lt ar elektromarkt.lt.

FASTLINK – pirmasis 4K ULTRA HD televizijos tiekėjas Lietuvoje – suteikia Jums išskirtinę galimybę – visi perkantys „Avitela“ ir „Elektromarkt“ parduotuvėse bei internetu avitela.lt ar elektromarkt.lt, gaus net 50 Eur dovanų kuponą televizijos arba interneto planams!

Planas „LAISVAS APP“ - tai nauja mėgavimosi vaizdu patirtis su tokiais 4K UHD raiškos kanalais kaip:

Nasa TV 4K UHD – NASA misijos, transliacijos iš kosmoso, astrobiologija. Tai eksperimentinis itin aukštos raiškos televizijos kanalas, sukurtas pagal „Space Act“ susitarimą su „Harmonic Inc.“, kuriame yra didelio formato NASA archyvų turinys ir muzikinis garso takelis. NASA televizija yra gavusi net du „Emmy“ apdovanojimus!

Funbox 4K UHD – gamta, ekstremalus sportas, menai ir kultūra, gyvenimo būdas: žvaigždžių gyvenimas, laidos apie madą, filmai.

Insight 4K UHD – Pirmaujantis pasaulyje 4K UHD kanalas, pasižymintis puikia vaizdo kokybe ir hipnotizuojančiais vaizdais. Tai pirmasis interaktyvus kanalas, kuris kuria naują patirtį žiūrovui, filmuodamas ir transliuodamas turinį 4K UHD raiška.

Extreme Ultra 4K – Sporto ir pramogų kanalas transliuojamas Ultra HD 4K formatu. Tai geriausios aukščiausio lygio ekstremalių sporto šakų transliacijos UHD 4K rezoliucijoje.

Plano LAISVAS kanalų sąrašas


Kaip užsisakyti parduotuvėje?

  • Norėdami užsisakyti Fastlink televiziją, kreipkitės į parduotuvės darbuotoją;
  • Darbuotojas užpildys atitinkamą formą su Jūsų kontaktiniais duomenimis: vardu, pavarde, telefono nr., el.pašto adresu;
  • Per 24 val. su Jumis susisieks Fastlink atstovas ir susiderins visas sąlygas dėl nemokamos televizijos.

Kaip užsisakyti internetu?

  • Rinkdamiesi televizorių e-parduotuvėje, ieškokite „dovanėlės“ ženkliuko su pavadinimu „4K televizija DOVANŲ“;
  • Atlikę užsakymą internetu, sulauksite el. laiško su mygtuku GAUTI DOVANĄ;
  • Paspaudę šį mygtuką, pateksite į Fastlink užsakymo formą, kurią užpildžius su Jumis susisieks Fastlink atstovas.
Ką daryti pasibaigus nemokamam laikotarpiui?

Viskas paprasta - nieko papildomai daryti nereikės. Su Fastlink darbuotoju, kuris su Jumis susisieks dėl dovanos atsiėmimo, iš karto aptarsite visas sąlygas ir pasirašysite terminuotą paslaugų teikimo sutartį. Todėl jeigu pasibaigus nemokamam laikotarpiui, neatsisakysite šios paslaugos bei norėsite ir toliau mėgautis Fastlink televizija, įsigalios standartinė sutartis.

Daugiau informacijos apie 4K UHD televiziją:


Rinktis prekes >>

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V