Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
79
370

Fotoepiliatoriai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Šiomis dienomis kovoti su plaukeliais nepageidaujamose vietose yra paprasčiau, negu bet kada anksčiau. Kadangi visuomet gali padėti fotoepiliatoriai, kurie yra laikomi moderniausiais šioje srityje. Šie įrenginiai ne tik padeda atsikratyti plaukelių, tačiau ir užtikrina, jog jie taip greitai neataugtų. O tai reiškia, kad nereikės tiek daug laiko skirti jų šalinimui. Taip pat tokie prietaisai nedirgina odos, todėl jie puikiai tiks kaip alternatyva tradicinės depiliacijos priemonėms. Po plaukelių šalinimo reikia nepamiršti, kad tik tinkamas odos drėkinimas užtikrins, kad oda atrodys gražiai ir tuo pačiu bus elastinga. Žinoma, reikalingos ne tik geros drėkinimo priemonės, tačiau ir patikimi fotoepiliatoriai, kuriuos galite įsigyti pas mus. Patraukli kokybė ir geros kainos – tai, ko reikia kiekvienam ir kiekvienai.

Fotoepiliatorių yra labai įvairių, todėl neturėtų būti sunku atrasti labiausiai patinkantį modelį.

Bet prieš renkantis vertėtų sau atsakyti į keletą pagrindinių klausimų:

Ar norite ilgam laikui pamiršti apie plaukelius nepageidaujamose vietose? Kokia spalva ir įrenginio dizainas jums patiktų labiausiai?

Mūsų parduotuvėje rasite itin gausų fotoepiliatorių pasirinkimą.

Skirtingo dydžio šviesos langeliai leidžia siųsti šviesos impulsus į skirtingą odos plotą. Kuo jis didesnis, tuo greičiau galima atlikti šią procedūrą ir tam skirti mažiau laiko.

Impulsų skaičius taip pat gali būti skirtingas ir siekti net 450000 blyksnių, kas garantuoja maksimalų rezultatą.

O papildomos funkcijos, pavyzdžiui, integruotas odos jutiklis, odos atpažinimo bei skenavimo funkcija ir apsauga nuo netyčinių spindulių leidžia dar paprasčiau bei saugiau naudotis fotoepiliatoriumi.

Taigi, kuris prekinis ženklas yra jūsų mėgstamiausias ir kiek esate pasiryžę investuoti į naują fotoepiliatorių?

Atsakymai į visus šiuos klausimus labai padės renkantis, kadangi tuomet greitai atrasite būtent jums labiausiai tinkantį įrenginį.

Vieno gamintojo išskirti neįmanoma.

Kadangi visi fotoepiliatoriai yra geri bei leidžia pamiršti apie plaukelius nepageidaujamose vietose. O ir pasirinkimas labai priklauso nuo asmeninių kriterijų bei finansinės situacijos.

Todėl mūsų parduotuvėje kiekvienas galės atrasti geriausiai tinkantį fotoepiliatorių. Siūlome rinktis iš populiariausiųjų Braun ir Philips gaminių.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V