Prekės nr.: PR000095085

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Tačiau siūlome peržiūrėti kitas šios kategorijos prekes – tikime, kad rasite panašią prekę. Taip pat galite tęsti apsipirkimą grįždami į titulinį puslapį arba paieškos laukelyje įrašydami, kokios prekės ieškote.

Bendra informacija
Tipas Dantų šepetėlis
Papildoma informacija Dėl švelnesnės priežiūros naujos revoliucinės Gum Guard technologijos derinys su 360 SmartRing žiedu ir spaudimo kontrole įspėja, sumažina greitį, kai šepetėlio spaudimas per stiprus ir informuoja apie per intensyviai valomas vietas
Komplektacija 1 valymo galvutė Sensitive UltraThin
Spalva Auksinė
Papildomos savybės Dantų šepetėlis per Bluetooth sinchronizuojasi su nemokama Oral-B programėle ir atsižvelgiant į individualius poreikius, leidžia kontroliuoti valymo procesą realiuoju laiku
Pagrindinės savybės
Apsisukimai per minutę 10500 aps. / min | 48000 puls. / min
Baterija
Baterijos veikimo laikas Iki 14 d.
Baterijos tipas Ličio-jonų
Baterijos indikatorius Yra
Pakuotės turinys
Antgalių skaičius 1
Techniniai duomenys
Laikmatis Yra
Energijos valdymas
Veikimo laikas iki 12 savaičių

Pirmasis elektrinis dantų šepetėlis su dirbtinio intelektu technologija

Oral-B Genius X šepetėlis turi judesio jutiklius ir dirbtinį intelektą, kad galėtų nustatyti individualų dantų valymo stilių ir padėtų kiekvieną dieną pasiekti geriausius rezultatus su nemokama Oral-B taikomąja programa. Tai tarsi namų odontologas, žingsnis po žingsnio mokantis valyti dantis.

Dantų šepetėlis per Bluetooth sinchronizuojasi su nemokama Oral-B programėle ir atsižvelgiant į individualius poreikius, leidžia kontroliuoti valymo procesą realiuoju laiku.

Šis ypač pažangus dantų šepetėlis su dirbtinio intelektu apsaugo švelnias dantenas ir padeda išvengti problemų. Dėl švelnesnės priežiūros naujos revoliucinės Gum Guard technologijos derinys su 360 SmartRing žiedu ir spaudimo kontrole įspėja, sumažina greitį, kai šepetėlio spaudimas per stiprus ir informuoja apie per intensyviai valomas vietas.

48 000 pulsuojamųjų judesių/min. ir 10 500 vibruojančių sukamųjų judesių/min, 3D valymo efektas.

3D technologija derina trijų rūšių judesius: pulsuojantį, vibruojantį ir besisukantį, kurie ardo ir pašalina dantų apnašas iš sunkiai prieinamų vietų.

Su odontologų pagalba sukurta apvali galvutė apgaubia kiekvieną dantį. Dinaminiai vibruojantys, sukamieji ir pulsuojamieji judesiai pašalina iki 100% daugiau apnašų nei įprastas rankinis dantų šepetėlis.

Triguba spaudimo stebėjimo sistema padeda apsaugoti dantenas.

Smart Ring technologija su 12 spalvų LED apšvietimu leidžia individualizuoti dantų šepetėlį pagal jūsų asmeninius poreikius.

Kelioninis dėklas su USB jungtimi leidžia vienu metu įkrauti dantų šepetėlį ir telefoną.

Visiškai įkrauta nauja ličio jonų baterija veikia ilgiau nei 2 savaites.

6 valymo režimai, įskaitant dantenų priežiūrą, jautrių dantų valymą, balinimą ir liežuvio valymą.

1 valymo galvutė Sensitive UltraThin

Ypač minkšti šereliai Sensitive UltraThin užtikrina švelnų valymą ir padeda geriau rūpintis ypač jautriais dantimis ir dantenomis.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

8:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS: 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V