Prekės nr.: PR000112280
599,99 €


Svarbu užsisakyti kartu
Pratęskite pirkinio garantinį laikotarpį:
Įsigykite pirkinio draudimą:

Dėmesio! Paskutinis vienetas!

  • Prekė nenaudota (nauja)
  • Atidaryta arba neoriginali pakuotė
  • Prekė buvo eksponuojama
  • Įeina visi priklausantys priedai
  • Pilna garantija

  • Jeigu prekė yra Jūsų pasirinktoje parduotuvėje atsiimkite ją per 29 min tik už 5€ mokestį.
  • Pristatymas į namus: 1-5 d.d.
  • Pristatymas į paštomatą: 1-5 d.d.
Bendra informacija
Prekės modelis E500
Tipas Elektrinis paspirtukas
Galingumas, W 500 W
Išmatavimai 96 x 41,9 x 110 cm
Veikimo atstumas iki 25 km
Atsparumas vandeniui IP54
Greitis iki 25 km/h
Įkrovimo laikas 4 - 5 val.
Medžiaga Aliuminis
Didžiausia rekomenduojama apkrova iki 125 kg
Rato dydis 7,5 coliai
Perlenkimo funkcija Yra
Spalva Juoda
Papildomos savybės 3 greičio režimai: ECO, Standartinis, Sportinis
Padangos Nepripučiamos
Stabdžiai Elektrinė stabdymo sistema
Baterija
Baterijos tipas Ličio jonų (Li-Ion) baterija
Baterijos talpa 9000 mAh
Voltažas 33,6 V
Svoris ir matmenys
Svoris 12 kg

Paspirtukai UNAGI neturi paslapčių.

UNAGI sukūrė kone geriausią elektrinį paspirtuką. Jo dailus ir lengvas dizainas, neperdedant, paverčia jį pranašesniu už bet kurį kitą paspirtuką. UNAGI pavyko sumažinti svorį visiškai naujo, novatoriško dizaino dėka, kuriame suderinamos erdvėlaiviams naudojamos medžiagos ir pažangūs inžinerijos metodai. Rezultate, UNAGI gavo netaršų paspirtuką, kuriuo lengva tiek važiuoti, tiek jį nešti. Galite leistis į ilgesnę kelionę, kuriai pakaks vieno įkrovimo, važiuoti įkalnėn ar nelygiu keliu. UNAGI praleido tūkstančius valandų ir nesustojo, kol surado būdą apjungti patvarumą su struktūriniu vientisumu bei minimalistine estetika.

UNAGI skaičiai:

1 paspaudimu sulankstomas

12 kg paspirtuko svoris

1000 vatų maksimali galia

25 km/h maksimalus greitis

125 kg leistinas svoris

 

Technologijos:

 Elektrinis paspirtukas Unagi One E500

Neįtikėtina vairalazdė

Magnio lydinio vairas - tai struktūrinio projektavimo pasiekimas, kuriam prireikė virš trisdešimties prototipų. Vaire integruotas prietaisų skydelis su intuityviu valdymu - greitintuvas, stabdys, garsinis signalas ir šviesos diodų priekinis žibintas. Jokių matomų laidų. Jokių griozdiškų valdymo pultų. Tik dailus integruotas valdymo centras, leidžiantis vairuotojui valdyti kelionės parametrus. Kodėl magnis? Nes jis 33% lengvesnis už aliuminį, kas dalinai paaiškina, kodėl UNAGI paspirtukai yra kone lengviausi tarp pristatytų rinkoje.

Pirmasis, vienu paspaudimu sulankstomas paspirtukas

Vienu mygtuko spustelėjimu UNAGI patentuoto nerūdijančio plieno sulankstymo mechanizmas lengvai sulanksto ir užfiksuoją paspirtuką. Šis inžinerinis atradimas leidžia daug paprasčiau sudėti ir nešti šį paspirtuką, nei bet kurį kitą. 

 Elektrinis paspirtukas Unagi One

 Elektrinis paspirtukas Unagi

Puikus variklis

Jūs turite du pasirinkimus: E250 modelyje įrengtas patikimas 250 vatų variklis priekiniam ratui, kuris puikiai tinka naudotojams, kurių tipinės kelionės vyksta miesto sąlygomis. E500 modelis turi po vieną 250 vatų variklį kiekvienam ratui, bendrai gaunant 500 vatų galią ir 32 niutonmentrų sukimo momentą, todėl lengvai įveiksite įkalnes iki 15 laipsnių. UNAGI varikliai pilnai užsakomosios gamybos, juose naudojami reti neodimio magnetai ir kontrolės sistema, kas užtikrina apsaugą nuo perkaitimo. Varikliai sukurti pirmenybę teikiant patvarumui, efektyvumui, reakcijos greičiui ir ilgaamžiškumui.

Patikimas stabdymas

Vienu ergonomiškos svirties paspaudimu dvigubų elektroninių stabdžių antiblokavimo sistema saugiai ir stabiliai sustabdo paspirtuką. UNAGI  greitintuvas ir stabdys reaguoja į paspaudimo stiprumą, todėl stipriau paspaudus - greičiau sustabdysite ar pagreitinsite paspirtuką. Be to modelyje ONE taip pat integruota intuityvi trintinių stabdžių sistema, leidžianti naudotojui adaptuoti jo važiavimo stilių į labiau klasikinę „stabdymo koja“ padėtį pagal pageidavimą.

Unagi One E500 juoda
 

 Elektrinis paspirtukas Unagi One E500 juoda

Geriausia baterija

Paspirtukai UNAGI varomi aukštos kokybės elektrinių baterijų, kurias UNAGI nuolat tobulina. Kartu su UNAGI specialiai sukurta valdymo sistema baterijai užtikrina aukščiausią energijos tankį ir mažiausią įkrovimo trukmę tarp panašaus dydžio baterijų. Ypatingą dėmesį UNAGI skiria ilgaamžiškumui ir patikimumui, kaip ir kitiems paspirtukų parametrams. Baterijos jums tarnaus ilgus metus, net ir naudojantis kasdien, tada galėsite lengvai jas pakeisti namų sąlygomis.

Saugus apšvietimas

Su UNAGI įleidžiamuoju 47 lumenų šviesos diodų priekiniu žibintu ir galiniu mirksinčiu raudonu žibintu jūs visada gerai matysite ir būsite matomi, net ir prasto matomumo sąlygomis.

 juodas paspirtukas Unagi One E500
 juodas Elektrinis paspirtukas Unagi One E500

Visų vamzdžių vamzdis

UNAGI naudoja Japonijos anglies pluoštą TORAY, taip pasiekdamas beprecedentį mažo svorio ir ypatingo patvarumo balansą. Anizotropinis pluoštas - tai techninis terminas, kuris reiškia, kad pluoštas kruopščiai formuojamas rankiniu būdu, siekiant optimizuoti patvarumą, paskirstant pluošto sluoksnius, kur jų daugiau reikia. Žinome, jog labai norisi pasigirti draugams, kad jūsų paspirtukas pagamintas iš tokių pat medžiagų kaip ir Elon'o Musk'o raketos!

Nepriekaištingas denis

Apdirbtas aliuminis kartu su silikonu, kuris tarnauja kaip paviršinis sluoksnis, paverčia paspirtuko denį itin stabiliu ir patogiu. Bet kažko vis dėlto trūksta šioje lygtyje? Siūlės, sujungimai, korpusas, šiurkšti danga ir grubaus metalo apdaila - tai yra visų UNAGI paspirtukų standartas.

 Elektrinis paspirtukas juodas Unagi One E500Ši prekė yra šiose parduotuvėse:

I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 19:00, VII 10:00 - 15:00
I-V 10:00 - 21:00, VI 10:00 - 21:00, VII 10:00 - 21:00
I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 19:00, VII 10:00 - 18:00
I-V 10:00 - 19:00, VI 10:00 - 18:00, VII 11:00 - 16:00

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V