Prekės nr.: PR000114816
119,99 €


Svarbu užsisakyti kartu
Pratęskite pirkinio garantinį laikotarpį:

Prekės kiekis ribotas, prašome kreiptis telefonu 8 700 38500 ar el. paštu [email protected]

Dėmesio! Paskutinis vienetas!

  • Prekė nenaudota (nauja)
  • Atidaryta arba neoriginali pakuotė
  • Prekė buvo eksponuojama
  • Įeina visi priklausantys priedai
  • Pilna garantija

  • Jeigu prekė yra Jūsų pasirinktoje parduotuvėje atsiimkite ją per 29 min tik už 5€ mokestį.
  • Pristatymas į namus: 1-5 d.d.
  • Pristatymas į paštomatą: 1-5 d.d.
Bendra informacija
Prekės modelis RMC-M96EU
Nelipni danga Taip
Automatinis išsijungimas Yra
Spalva Juoda
Ekranas Yra
Pašildymo funkcija Yra
Pagrindinės savybės
Valdymo skydelio kalba Rusų
Temperatūros kontrolė Yra
Savybės
Dubens talpa 5 l
Kita informacija
Receptų knyga Taip
Funkcijos
Duonos kepimo ir tešlos gaminimo programos Yra
Virimo funkcija Taip
Kitos savybės
On/off mygtukas Taip
Techniniai duomenys
Laikmatis Yra
Konstrukcija
Išimamas dubuo Taip

19 automatinių programų

RMC-M96 modelyje yra 19 numatytų automatinių programų, lengvam ir patogiam gaminimui. Programos padės pagaminti įvairiausius originalius patiekalus, jums tik lieka pasirinkti programą ir leisti puodui gaminti. Daugiafunkcinis puodas pats pasirinka optimaliausią temperatūrą jūsų tobulam patiekalui pagamintikurios padės lengvai pagaminti įvairiausius originalius patiekalus.

Programa VACUUM

Su „VACUUM“ programa daugiafunkcinis puodas Redmond RMC-M96 gali laikytis tiksliai nurodytos temperatūros iki 12 valandų , taigi programa skirta įvairiems produktams paruošti naudojant „sous-vide“ technologiją. Prieš gaminant maistą reikia supakuoti į specialius vakuuminius maišelius.

PROGRAMA „DAUGIAFUNKCIS VIRĖJAS“

Programa „DAUGIAFUNKCIS VIRĖJAS“ skirta praktiškai visų patiekalų ruošimui pagal vartotojo nustatytus temperatūrą ir laiką. Programos „DAUGIAFUNKCIS VIRĖJAS“ dėka daugiafunkcis puodas REDMOND RMC-M96 galės atstoti visą virtuvinių prietaisų rinkinį. Be to, „DAUGIAFUNKCIS VIRĖJAS“ leidžia adaptuoti gaminimui daugiafunkciame puode bet kokį jus dominantį receptą, perskaitytą senoje kulinarijos knygoje arba rastą internete. Temperatūrų nustatymo diapazonas: 35-180°С su žingsniu 5C, laiko diapazonas 2 min iki 12 valandų

ŠEFMEISTERIS LITE“

Daugiafunkciame puode REDMOND RMC-M96 ištobulinta universali programa „ŠEFMEISTERIS LITE“ kurios dėka galima savarankiškai keisti gaminimo temperatūrą dar platesniu intervalu, o tai yra naudingas skirtumas tarp šio ir kitų modelių. Šios programos dėka, jus galite gaminti taip kaip norite!

PAGAMINTŲ PATIEKALŲ TEMPERATŪROS PALAIKYMAS (AUTOMATINIS PAŠILDYMAS)

Daugiafunkcis puodas REDMOND RMC-M96 aprūpintas automatinio pašildymo funkcija, kuri įsijungia automatiškai, pasibaigus gaminimo procesui ir palaiko patiekalą karštą iki 12 valandų. Šią galimybę vertėtų naudoti protingai, kadangi ilgas šildymas gali perdžiovinti patiekalą.

Patogus naudojimas

Tam, kad gaminti ir eksploatuoti būtų dar komfortiškiau, teflonu padengtą vidinį indą mes pakeitėme brangesniu ir kokybiškesniu. Kitaip nei teflonas, nelimpanti danga Daikin yra itin atspari mechaninam poveikiui. Daikin turi puikių savybių: nepridega ir puikiai praleidžia šilumą, o dėl šių priežasčių maistas neprilimpa prie paviršiaus ir nepridega per visą gaminimo procesą. Šis vidinis indas puikiai tinka kepiniams, kepimui, troškinimui ir pieniškų košių virimui. Modelis Redmond RMC-M96 turi nuimama vidinį dangtį, kuti patogu nuimti ir išplauti be vargo.

 

Programos: Multi virėjas, pieniška košė, troškinimas, kepimas, sriuba, garinimas, makaronai, lėtas virimas, virimas, kepiniai, kruopos, plovas, jogurtas, pica, duona, greitas virimas, vakumas, gruzdinimas, surio pyragas.

Ši prekė yra šiose parduotuvėse:

I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 19:00, VII 10:00 - 18:00

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V