Prekės nr.: PR000112768

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Tačiau siūlome peržiūrėti kitas šios kategorijos prekes – tikime, kad rasite panašią prekę. Taip pat galite tęsti apsipirkimą grįždami į titulinį puslapį arba paieškos laukelyje įrašydami, kokios prekės ieškote.

Panašios prekės
Bendra informacija
Prekės modelis QT1020E0
Tipas Garintuvas-lygintuvas
Galingumas, W 1600 W
Slėgis 5 bar
Vandens indo talpa 1 l
Automatinis išsijungimas Yra
Nukalkinimo sistema Yra
Spalva Juoda
Pagrindinės savybės
Garo reguliatorius 3 nustatymai
Sistema sauganti nuo lašėjimo Yra
Vertikalus garo srautas Yra
Funkcijos
Automatinis garo padavimas Yra

 

 Tefal IXEO Power All-in-One aukšto slėgio galingas garintuvas su įmontuota trijų padėčių išmaniąja lenta, skirta išskirtiniams rezultatams, padedantiems jums atrodyti geriau. Naudodamiesi ergonomiška horizontalia konstrukcija, kurią papildo ypač lengvas garintuvas - maloniai pagerinsite savo drabužių priežiūros patirtį.

Pasinaudokite patobulinta drabužių priežiūros technologija, kurią saugu naudoti su visais jūsų drabužiais, net ir su tokia subtilia medžiaga, kaip šilkas.

IXEO Power garintuvo paruošimas per 70 sekundžių leidžia išlyginti jūsų marškinius dvigubai greičiau, todėl tai yra patogus sprendimas tiems, kurie nori nešioti marškinius kiekvieną dieną ir neturėti raukšlių.

Aukšto slėgio garintuvas 99,9% panaikina drabužiuose esančius mikrobus ir bakterijas, pašalina nemalonius kvapus, todėl jūsų drabužiai išliks nepriekaištingos higienos. O integruota kalkių valymo sistema užtikrina prietaiso kokybišką veikimą ir priežiūrą.

Tam, kad jums būtų patogiau, 1l vandens rezervuarą galima išimti ir pripildyti jums patogioje vietoje, o įmontuoti ratukai leis lengvai transportuoti garintuvą pro visus namus.

Prekės nr.: PR000112768

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V